Sisukord
Poliitika
Tänane leht

Hea tahte märk: oravad toetasid Tallinnas Keskerakonda

3 min lugemist
  • Reformierakond toetas Keskerakonna otsust vähendada pealinna volikogu suurust.
  • Oravad olid 10 aastat tagasi ühed neist, kes viisid läbi volikogu suurendamise.
Tallinna linnavolikogu esimees Mihhail Kõlvart tuli välja ettepanekuga vähendada linnavolikogu liikmete arvu 79-lt 63-le. FOTO: Tairo Lutter

Möödunud nädalal esines Tallinna linnavolikogu esimees Mihhail Kõlvart üsna ootamatu ettepanekuga vähendada linnavolikogu liikmete arvu 79-lt 63-le, nii nagu see oli enne 2009. aastat. Sama kiiresti Keskerakonna ainuvõimu all olev linnavolikogu seda ettepanekut ka toetas. Märkimisväärne on seejuures, et Reformierakond, kes oli kümne aasta eest üks volikogu liikmete arvu suurendamise toetajaid, pooldas nüüd Kõlvarti ettepanekut volikogu väiksemaks teha.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kuigi Reformierakonna esindaja linnavolikogus Kristen Michal ütles, et nad on kõigest valmis arutama Keskerakonna ettepanekut volikogu vähendada, hääletas volikogu istungil Kõlvarti ettepaneku poolt seitse reformierakondlast ehk kõik, kes kohal olid ja hääletusel osalesid. Sellega on Kõlvarti ettepanek valitsuse poole Keskerakonna ja Reformierakonna häältega teele saadetud ja rohkem volikogu tasandil midagi arutada ei ole.

26.01.2019 29.01.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto