Sisukord
Arvamus
Postimees
06.07.2020
Estoonlased lahkavad Aivar Mäed tabanud süüdistuste tagamaid (2) Eesti Eesti lühiuudised Riigikogu koguneb arutama töölubade pikendamist Martin Helme lubab uut tooni Riigikülasse tulekivi tooma Majandus Majanduse olukord on halb, aga tulevik pakub lootust Majanduse lühiuudised Välismaa Uued viiruskolded sunnivad tuhanded inimesed koduseinte vahele Välismaa lühiuudised PÕHJALA VAADE ⟩ Noori rõhub stress ja ühiskondlik surve Doonau delta traditsiooniline eluviis taandub mootorimüra ees Arvamus Peatoimetaja Mart Raudsaar: ajakirjandus ei ole kohus (1) Juhtkiri: EKRE ujub jõuliselt vastuvoolu (2) Juku-Kalle Raid: dalai-laama juubelil on paras meenutada, et ükski autoritaarne suurriik ei ole lihtsalt niisama altruistlik Raimond Kaljulaid: kuidas toetada maaomavalitsusi? 5. juuli 1940: valimisetendus algab Kultuur Kapitalist astub kirikusse ja küsib: «Palju maksab?» Elab veel funk Kultuuri lühiuudised Kas on kerge olla noor?* Sport Tänak meelitas Viru rallile oodatust rohkem pealtvaatajaid Spordi lühiuudised Karistused rikkusid Hamiltoni nädalavahetuse Flora võidutses, Trans kurvastas, Paide rõõmustas Tartu Piret Bristol: muutuste arhitektid Ott Kiens: roheline orav Tartu linnapildis Parkide elurikkuse projekt ei taotlegi harjumuspärast ilu Autovabaduse puiestee avanes rõõmsalt ja rahvarohkelt Tartu lühiuudised Koroonaepideemiajärgne aeg hoiab kliinikumi töötajad valvel (3) Värvika ajalooga Kavastu jõeparv sai uue kuue Meelelahutus Koomiks Sudoku

Taavi Veskimägi: vale on Eestis vastandada eliiti ja rahvast

5 min lugemist
Laulupidu. Foto on illustratiivne. FOTO: Erik Prozes

MEIE-ja-NEMAD-vastandus Eesti ühiskonnas on ohtlik. Tegelikult oleme kõik ühes paadis ja peame koos vaeva nägema, et seda vee peal hoida, leiab Elering ASi juhatuse esimees Taavi Veskimägi.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale
  • Kõik Eestis mõjukad inimesed, tulgu see mõju nende teadmistest, ametikohast või suhetest, peavad olema laval.
  • Me ei tohi lasta Eesti ühiskonda MEIE-ja-NEMAD-käsitluse vilju, mida näeme nii Valges Majas kui ka Pariisi tänavatel. Meie kohustus on see Eestis ära hoida.
  • Valimistega MEIE töö ei lõpe. Eesti ühiskonda ja riiki on täpselt nii palju, kui poliitiliselt, administratiivselt, majanduslikult, kultuuriliselt ja teaduslikult mõjukad inimesed Eestis (ja Eestist väljas) koos panustavad.
04.07.2020 06.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto