Sisukord
Eesti
Tänane leht

Keskerakonna eelarve õlemaja kardab järgmist hunti

5 min lugemist
  • Keskerakond maksab endiselt 2017. aasta kohalike valimiste kampaania eest.
  • Võlgades erakonda ähvardab 1,2 miljoni euro suurune nõue Paavo Pettailt.
  • Peaministri erakond ei kavatse eurovalimistele peaaegu mitte midagi kulutada.
  • Keskerakonna eelnev kogemus näitab, et pangad ei taha erakonnale laenu anda.
Peenike pihus: kuigi praegu jätkub kampaania kuu aja pärast toimuvateks riigikogu valimisteks, tuleb Keskerakonnal tasuda ka 2017. aasta kohalike valimiste kampaania arveid. FOTO: Tairo Lutter

Võit või mitte midagi, muud tulemust keskerakondlased nendel riigikogu valimistel ei näe. Sotsiaaldemokraatide ja Isamaa abiga saadud koalitsiooni juhtpartei koht tuleb nüüd rahvalt ise välja teenida. Selleks paneb erakond mängu kõik vahendid, mida oli näha ka hiljuti lõppenud suurest tänavakampaaniast. Samal ajal tulevad uudised, et Keskerakond on võlgu, kellelgi on rahanõuded, kellegagi käiakse kohut. Keskerakond on seisus, kus valimistulemusest ei sõltu ainult võimule jäämine, vaid omajagu ka erakonna rahaline tulevik.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb ütleb esiti, et erakonnal pole mingeid rahalisi probleeme, kõike tasutakse graafiku järgi, kulud on kontrolli all ning jutud erakonna probleemidest pahatahtlikud. Vastustest üksikasjalikumatele küsimustele selgub siiski, et peasekretäri ees on hulk keerulisi probleeme.

01.02.2019 04.02.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto