Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv Andrus Karnau: kingitus Tallinkile Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Sebe pakub Tartu bussijuhtidele tööd mujal Eestis

1 min lugemist
Sebe linnaliinibussid sõidavad Tartus veel viimaseid kuid. FOTO: Margus Ansu

Paar aastat tagasi tunnistas Tartu linnavalitsus bussiveo teenuse hanke võitjaks ASi Go Bus, ja see tähendab, et praegune teenusepakkuja AS Sebe peab oma liinibussidele uue rakenduse leidma. Sebe juhatuse esimees Üllar Kaljuste märkis, et enamik Tartu busse on üle kaheksa aasta vanad ja seega leiavad mitmedki tee romulasse. «Pooled Scania bussid lähevad tagasi tootjale, osa busse kasutame edasi ja 10–15 läheb müüki,» rääkis ta.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

2017. aasta suvel valminud uus depoo jääb endiselt Sebe kasutusse, säilivad pesula ja remonditöökoda. «Kasutame seda maja päris palju,» ütles Kaljuste.

Töö kaotavad ka bussijuhid. «Jah, meil tuleb kollektiivne koondamine,» sõnas Kaljuste. Ta lisas, et bussijuhtidel ei tohiks olla raskusi uue töö leidmisega. Teatavasti ei jää tartlased ühistranspordist ilma ning uus vedaja alustab tööd uute bussidega juba selle suve alguses, täpsemalt 1. juunil.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto