Suurte erakondade juhid vähendaks vohavat bürokraatiat

Advokaadibüroo Tark ja Postimehe aasta majanduskonverents «Risttee». Fotol vasakult Kristina Kallas, Mart Helme, Helir-Valdor Seeder, Jüri Ratas, Kaja Kallas, Jevgeni Ossinovski. FOTO: Tairo Lutter

Kuue suurema erakonna juhid on ühte meelt, et pärast valimisi tuleks vähendada ettevõtlust takistavat vohavat bürokraatiat, samas tööjõukitsikusele lihtsaid lahendusi ei pakutud.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Reedel toimus Postimehe ja advokaadibüroo Tark koostöös majanduskonverents «Risttee», kus said sõna suuremate erakondade juhid ja ühtlasi ka peaministrikandidaadid, et arutleda järgneva nelja aasta suurimate majandusküsimuste üle. Ühisosana toetatakse bürokraatia vähendamist ja teaduse rahastamist, kuid riigi rollist majanduses on erakondade esindajatel erinevad arusaamad.

​Poliitikute teese hindas ka Eesti Väitlusselts, kes analüüsis, kui hästi suutis keegi oma erakonna programmi sõnavõttudes esindada. Kõige kõrgema hinde ehk viie miinuse said Reformierakonna esimees Kaja Kallas ja Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Jevgeni Ossinovski.

15.02.2019 18.02.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto