Sisukord
Arvamus
Postimees
05.06.2020
Valmisolek teiseks viiruselaineks tekitab küsimusi (2) Eesti Eesti lühiuudised 136 aastat Eesti lipu sünnist Uus suund kopsuvähi ravis Eesti haridusnipid pandi müüki (1) Austria võimud esitasid Andreas Veerpalule kriminaalsüüdistuse Kirjanik tšättis end Armastusesaalist kohtusaali (2) Tondilossid meelitavad lapsi ja kodutuid (2) Majandus Eesti üks rikkaim ettevõtja: kõige tähtsam on hoida inimesed kodumaal (16) Majanduse lühiuudised Eesti riigivõlakirju saatis suur menu Välismaa Surve Trumpile suureneb mõlemalt poolt (12) Välismaa lühiuudised McCanni kadumisloo peamine kahtlusalune on sakslasest pedofiil Poola välisminister: piiride sulgemine oli vajalik (1) Arvamus Juhtkiri: eeskujulik Eesti võiks tegutseda palju suuremalt (6) Mart Raudsaar: kaheksa põlvkonna jagu kasvamist (9) VÄITLUS ⟩ Kas Eesti vajab kodanikupalka? (33) Andres Herkel: mille nimel protestime? (3) Enn Säde: «Ei mingit kiirrongi-monstrumit!» (3) Kultuur Julia Aug: Venemaa kasutab epideemiat isikuvabaduste hävitamiseks Sport Noorte rallisõitjate tulevik on hägune Spordi lühiuudised Uibo stardib omapärasel võistlusel Tallinn Tondilossid meelitavad lapsi ja kodutuid (2) Tartu Tartumaa maasikakasvatajate tööjõumure pole lahendust leidnud (25) Rannar Raba: ajuvabaduse puiestee (9) Küsitlus: mida arvate Autovabaduse puiestee loomisest juulikuuks? Vanemuise tänava remontija kõiki vigu ei tunnista Tartu lühiuudised Koroona suhtes testitud geenidoonorid on oodatud Eesti geenivaramu uude uuringusse Loodusesõbrad kogunevad maratonile Vallo Nuust juhib Pallast ja mootorratast Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kiuslik küsimus Keskerakonnale: miks te ei tühista koostöölepet Putini Ühtse Venemaaga?

3 min lugemist
Putin. FOTO: Maxpark.com

Postimees uuris Keskerakonnalt ja Põhja-Tallinna linnaosa vanemalt Raimond Kaljulaidilt, mis takistab Keskerakonnal lahti ütlemast koostöölepingust Putini Venemaa võimuparteiga.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Ma ei ole nõus, et küsimus Keskerakonna koostööleppe kohta Ühtse Venemaaga on kiuslik küsimus. See leping on vastuoluline ning vastuolulistest asjadest poliitikud enne valimisi üldjuhul rääkida ei soovi. Kuid just vastuolulistest asjadest peab rääkima.

Loomulikult tahaksin ma parema meelega meenutada, kui edukas oli peaminister Jüri Ratase juhtimisel Euroopa Liidu eesistumine. Ja sedagi, kui kindel ja tugev on olnud meie koostöö partneritega Euroopa Liidus ja NATOs. Sooviksin kindlasti tunnustada valitsuserakondi, et nad elasid võrdlemisi valutult üle kriisi, mis puhkes seoses ÜRO ränderaamistikuga. Oleme endiselt laua taga, mitte ukse taga.

04.06.2020 05.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto