Sisukord
Arvamus
Tänane leht
26.10.2020
EESLIINIL ⟩ Tallinnast Mägi-Karabahhi suundunud armeenlane: «Ma oskan kasutada üheksat relva» (29) Eesti Kross: kuritegeliku pakti tühistamine peaks laienema ka baltisakslastele (37) Riigikogu peab arutama homoabielu seadustamist (57) Saaremaa surmasohver kihutas juba Kuressaares (2) Eesti lühiuudised Läti politsei tabas Lasnamäe tapmises kahtlustatava mehe Ametnikud vilistasid lasteaia turvameetmetele Haigekassa ei taha laste ravitoitu kompenseerida Majandus Lubatud koroonarahast ei paista veel sentigi Eesti teadlase uuring: keskkond mõjutab tugevalt alkoholi tarbimist Majanduse lühiuudised Ootamatu petuskeem: firma annab palga asemel töötajale laenu (14) Välismaa Välismaa lühiuudised KOHALIK VAADE ⟩ Hispaania koroonasegadus õõnestab usaldust (2) Pandeemia surub vaimselt haiged ahelatesse Sloveenia peab tähtsaimaks ELi piiri pidama saamist Arvamus Juhtkiri ⟩ Kultuurne sõnavabadus (5) Marek Strandberg: tuumajaama läbinähtav ehitus (10) Jaan Aiaots: metsandus vajab stabiilset arengut (3) Neeme Raud: kui kõike on liiga palju (3) Robert Bunder: toetad abielureferendumit, toetad diktatuuri? (43) Peeter Järvelaid: õiguslik vaade pensionäride vaesusele (1) Rein Raudsalu: millist tõde Estoniast tahame teada? (45) HARIDUS ⟩ Aimar Ventsel: märkmeid põlisrahvaste keelte surnuks kaitsmisest Venemaal HARIDUS ⟩ Mihkel Kunnus: palgalõhest põlis- ja kultuurrahva vahel HARIDUS ⟩ Ilmar Tomusk: kliendil on alati õigus nõuda eestikeelset teavet ja teenindamist Kultuur Et sõnum ei sumbuks sõnadesse... Kultuurist lühidalt Filmiarvustus ⟩ Borat saabub Eestisse (2) Sport Alistamatu Kotkas lahkus suurelt areenilt (1) Kristjan Ilves tahaks võistelda, kuid peab veel kannatust varuma Suure kärata tööd rügav Kaspar Treier on tõusmas Eesti korvpalli üheks suuremaks tegijaks (3) Tartu Nagu välk selgest taevast: rong Reola peatuses enam ei peatu (2) Aet Rebane: väga lihtne on olla halb ema Eestlaste nutikerised vallutavad Ameerikat Distantsõppel käinud koolid lähevad klassiruumidesse tagasi Tartu lühiuudised Kuldking vaeb tantsupaare neid pingeritta seadmata Uue hooldekodu nimel läheb mõis oksjonile Kriminalistikaõpetaja tudengile eksamil: juba palju parem, aga ikka veel väga halb Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kiuslik küsimus Keskerakonnale: miks te ei tühista koostöölepet Putini Ühtse Venemaaga?

3 min lugemist
Putin. FOTO: Maxpark.com

Postimees uuris Keskerakonnalt ja Põhja-Tallinna linnaosa vanemalt Raimond Kaljulaidilt, mis takistab Keskerakonnal lahti ütlemast koostöölepingust Putini Venemaa võimuparteiga.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Ma ei ole nõus, et küsimus Keskerakonna koostööleppe kohta Ühtse Venemaaga on kiuslik küsimus. See leping on vastuoluline ning vastuolulistest asjadest poliitikud enne valimisi üldjuhul rääkida ei soovi. Kuid just vastuolulistest asjadest peab rääkima.

Loomulikult tahaksin ma parema meelega meenutada, kui edukas oli peaminister Jüri Ratase juhtimisel Euroopa Liidu eesistumine. Ja sedagi, kui kindel ja tugev on olnud meie koostöö partneritega Euroopa Liidus ja NATOs. Sooviksin kindlasti tunnustada valitsuserakondi, et nad elasid võrdlemisi valutult üle kriisi, mis puhkes seoses ÜRO ränderaamistikuga. Oleme endiselt laua taga, mitte ukse taga.

24.10.2020 26.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto