Sisukord
Reisile
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Aasta turismiedendaja: inetust pardipojast on saanud kaunis luik

3 min lugemist
  • 2018. aasta parim turismiedendaja on Ida-Viru turismikoordinaator Kadri Jalonen.
  • Ida-Virumaa turismiettevõtted pakuvad elamusterohkeid seiklusi.
  • Vene turistid kogevad Ida-Virumaal nostalgiat, siseturistid eksootikat.
Kadri ja Lauri Jalonen Aidu fjordides.  FOTO: Ida-Viru turismiklaster

Reisimessil Tourest pärjati 2018. aasta turismiedendaja tiitliga Ida-Viru turismikoordinaator Kadri Jalonen, kelle eestvedamisel on piirkonna turismipartnerid kujundanud Ida-Virumaast huvitava ja silmapaistva piirkonna. «See tiitel tekitas väga uhke tunde, aga tegelikult on see ikkagi meie kõigi võit. Kuldne tahvel anti minule üle seetõttu, et mul on au koordineerida Eesti parimat piirkondlikku turismimeeskonda,» pole Jalonen kiitusega kitsi.

Artikkel kuulatav Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Turismisektoris on geograafi haridusega Jalonen tegutsenud juba üle kümne aasta, praegu on tema igapäevatööks Ida-Viru turismiklastri juhtimine. Klastrisse kuuluvad kõik maakonna omavalitsused, suuremad atraktsioonid ja teenusepakkujad ning aktiivsemad väikeettevõtted. «Minu töö sisuks on ligi 50 partneri jõu, nutikuse ja kire koondamine ning maksimeerimine. Nemad arendavad turismi, mina püüan neid suunata ühiste eesmärkide poole püüdlema,» selgitab Jalonen. «Mind inspireerib tegutsema sünergia, mis meil koostöö käigus tekib ja mis paneb ettevõtted unustama, et nad on omavahel konkurendid.»

20.02.2019 22.02.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto