Sisukord
AK
Tänane leht
02.03.2019
Eesti Kaks muserdatud meest pressikonverentsil Seefeldi koolimajas Dopinguarst Schmidt on skandaalidega juba harjunud (2) Emor prognoosib nappi valimisvõitu oravatele (148) Majandus Danske eelkäijat kahtlustati rahapesus juba 20 aastat tagasi Välismaa Euroopa püüab tehisintellekti ohjata (2) Ühendriigid panid bin Ladeni eest välja miljoni Arvamus Juhtkiri: Alaveri juhtimisel pimedusse (3) Postimees 2011. aastal: Veerpalu - tahan vabandada kõigi pöidlahoidjate ja lähedaste ees (1) Olver Laasi essee: üksindusega üksilduse vastu (1) Indrek Schwede: kuidas šotlased vihakõne ära keelasid. Mida on meil kõrva taha panna? (8) Tiina Paet: kiilas pea ja kiilas jää (1) Aastakümnetega loodu hävis sekunditega (8) Nädala plaat. Pärimusega reivi Aja auk. Rahuliku elu võimalikkusest Juurikas. Valija meelespea Kultuur Nädala plaat. Pärimusega reivi Aja auk. Rahuliku elu võimalikkusest Juurikas. Valija meelespea Sport Mitu meest, üks tee, nüüd kõigi peade kohal jeesuse rist (1) Kodu Kevadkülvi aeg on ukse ees AK Andres Adamson: kuidas valiti Vabadussõja ajal? Olver Laasi essee: üksindusega üksilduse vastu (1) Indrek Schwede: kuidas šotlased vihakõne ära keelasid. Mida on meil kõrva taha panna? (8) Tiina Paet: kiilas pea ja kiilas jää (1) Linnar Priimägi: sotsiaaldemokraadid tunduvad kõige suuremad parasiidid riigikogus (38) Selgeltnägijate tuleproov Ameerika moodi Nädala plaat. Pärimusega reivi Aja auk. Rahuliku elu võimalikkusest Juurikas. Valija meelespea Jelena Skulskaja: armastusest, vihkamisest ja - lahutusest (1) Arter Vali mind! Valimisreklaamide retro Justin Petrone: uut laadi väljamõeldis Liivlased teevad Riias renessanssi (1) VIDEO: Stressis? Saamatu? Õnnetu? Selle teraapia peale sa ilmselt veel polegi tulnud... Filmiarvustus «Hävitaja»: film, kus jälle ei tunne Nicole Kidmanit ära Talust tulnud maitsed Sõiduproov: Lendav vaip Citroën C5 Aircross. Kas tõesti sõidabki nagu lendav vaip? (1) Kuidas säästa selga ja randmeid, kui tuleb päev otsa arvuti taga olla? Roosa on väga mehelik värv! (1) Kaart: kellel jõukatest tallinlastel on oma tänav Meelelahutus Koomiks Sudoku

Linnar Priimägi: sotsiaaldemokraadid tunduvad kõige suuremad parasiidid riigikogus

8 min lugemist
Linnar Priimägi FOTO: Madis Sinivee

Valimisi korraldatakse selleks, et anda rahvale võimalus kutsuda esile muutusi, või kui inimesed on eluga rahul, siis põlistada seni tehtut ning lasta poliitikuil jätkata endisel kursil. Homsed valimised ilmselt mingit suurt muutust ei too, nendib Priit Pullerits, alustades oma intervjuud Linnar Priimäega.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Priimägi: Vaadake, inimesed ei vali muutust või mittemuutust, ei vali programmide järgi vasakule või paremale, itta või läände. Inimesed valivad teist inimest. Kas keegi mäletab, mida see inimene lubas? Mida Heidy Purga meile lubas? Või Kristina Kallas? Tema lubas ainult probleeme! Mida on lubanud Imre Sooäär, kes jooksis Reformierakonna rüpest Keskerakonna kaisutusse? Või Mart Sander, uustulnukas – miks ma peaks tema valima? Me valime inimesi, ja pigem teeb mulle muret, et need inimesed, kes on meile valida antud, on tühised.  

Mitte vast kõik?

01.03.2019 04.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto