Sisukord
Nädala näod
Tänane leht
02.03.2019
Eesti Kaks muserdatud meest pressikonverentsil Seefeldi koolimajas Dopinguarst Schmidt on skandaalidega juba harjunud (2) Emor prognoosib nappi valimisvõitu oravatele (148) Majandus Danske eelkäijat kahtlustati rahapesus juba 20 aastat tagasi Välismaa Euroopa püüab tehisintellekti ohjata (2) Ühendriigid panid bin Ladeni eest välja miljoni Arvamus Juhtkiri: Alaveri juhtimisel pimedusse (3) Postimees 2011. aastal: Veerpalu - tahan vabandada kõigi pöidlahoidjate ja lähedaste ees (1) Olver Laasi essee: üksindusega üksilduse vastu (1) Indrek Schwede: kuidas šotlased vihakõne ära keelasid. Mida on meil kõrva taha panna? (8) Tiina Paet: kiilas pea ja kiilas jää (1) Aastakümnetega loodu hävis sekunditega (8) Nädala plaat. Pärimusega reivi Aja auk. Rahuliku elu võimalikkusest Juurikas. Valija meelespea Kultuur Nädala plaat. Pärimusega reivi Aja auk. Rahuliku elu võimalikkusest Juurikas. Valija meelespea Sport Mitu meest, üks tee, nüüd kõigi peade kohal jeesuse rist (1) Kodu Kevadkülvi aeg on ukse ees AK Andres Adamson: kuidas valiti Vabadussõja ajal? Olver Laasi essee: üksindusega üksilduse vastu (1) Indrek Schwede: kuidas šotlased vihakõne ära keelasid. Mida on meil kõrva taha panna? (8) Tiina Paet: kiilas pea ja kiilas jää (1) Linnar Priimägi: sotsiaaldemokraadid tunduvad kõige suuremad parasiidid riigikogus (38) Selgeltnägijate tuleproov Ameerika moodi Nädala plaat. Pärimusega reivi Aja auk. Rahuliku elu võimalikkusest Juurikas. Valija meelespea Jelena Skulskaja: armastusest, vihkamisest ja - lahutusest (1) Arter Vali mind! Valimisreklaamide retro Justin Petrone: uut laadi väljamõeldis Liivlased teevad Riias renessanssi (1) VIDEO: Stressis? Saamatu? Õnnetu? Selle teraapia peale sa ilmselt veel polegi tulnud... Filmiarvustus «Hävitaja»: film, kus jälle ei tunne Nicole Kidmanit ära Talust tulnud maitsed Sõiduproov: Lendav vaip Citroën C5 Aircross. Kas tõesti sõidabki nagu lendav vaip? (1) Kuidas säästa selga ja randmeid, kui tuleb päev otsa arvuti taga olla? Roosa on väga mehelik värv! (1) Kaart: kellel jõukatest tallinlastel on oma tänav Meelelahutus Koomiks Sudoku

Aastakümnetega loodu hävis sekunditega

3 min lugemist
  • Suu avanud dopingutarvitaja põrmustas eile Mati Alaveri elutöö.
  • Legendaarsel suusatreeneril on nüüd põhjust olla madalam kui muru.
  • Pärast paljastusi on murdmaasuusatamine Eestis alana põrmu vajunud.
Mati Alaver FOTO: Andrus Peegel

Üks mees langes eile hetkega põrmu.

«Algusest… See oli 2016. aasta suve teine pool. Mul oli jutuajamine Mati Alaveriga, kes ütles mulle, et tal on kontakt. Kui tahan kiiremini suusatama hakata, siis mul on see võimalus; Saksamaal on üks arst, kes selliseid asju korraldab.»

30 sekundiga hävitas dopingutarvitaja Karel Tammjärv eile Mati Alaveri viimase 40 aasta elutöö.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Nõnda see läks. Mati Alaver, kes oli alles möödunud nädalal bravuuritsedes lubanud, et saadab kõrgushüppaja Grete Udrase ​vajaduse korral Team Haanja rahaga sise-EMile, oli nüüd madalam kui muru. Tahaks uskuda, et saba ajas Alaveril jalge vahele siiras häbitunne Eesti spordi mustamise pärast, aga tõenäolisem näib, et Postimehe kaamera tabas mehe, kes oli lihtsalt pettunud, et pärast aastatepikkust valemängu võeti ta lõpuks vahele.

01.03.2019 04.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto