N, 26.05.2022

Kaks muserdatud meest pressikonverentsil Seefeldi koolimajas

Postimees
Kaks muserdatud meest pressikonverentsil Seefeldi koolimajas
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Suusataja Karel Tammjärv pressikonverentsil Seefeldi koolimajas.
Suusataja Karel Tammjärv pressikonverentsil Seefeldi koolimajas. Foto: Tairo Lutter

Pressikonverents eile Austrias Seefeldi küla koolimajas dopinguskandaali sattunud Eesti sportlastega. Ajakirjanike küsimustele vastasid dopingusüüdistuse saanud Karel Tammjärv ja Eesti koondise vastutav treener Anti Saarepuu.

Anti Saarepuu: Tere kõigile! Kahjuks ma pean kurbusega teatama, et kaks meie sportlast on, nagu teate, kinni peetud, ja nagu ka eile ütlesin, dopingujuhtumiga seotud. Ja mõlemad sportlased on täna minule tunnistanud, et nad on süüdi.

(Ohkab raskelt.) See on minu jaoks šokk. See 48 tundi, mis kõik siin toimunud on, pole mitte kuidagi lihtne ja seda on isegi võimatu sõnadesse panna.

Omalt poolt soovin öelda, et kõik need inimesed, kes on sellega kuidagi seotud, nende julgus on vastutus võtta. Mul on hea meel, et Karel on siin minu kõrval ja annab teile kohe oma ütlused.

Aga kahjuks Andreas Veerpalu lahkus minule teadmata hotellist koos Andrus Veerpaluga ja neid küsimusi palun minule mitte esitada. Need küsimused palun esitage Andrusele ja Andreasele. Mina seda käitumist heaks ei kiida. See on nende otsus, minu selja taga tehtud otsus.

Ma saan veel omalt poolt lisada, et ma olen varem öelnud: ma olen teie ees olnud alates sellest esimesest päevast peale, vastanud teie kõnedele, tagasi helistanud, püüdnud infot saada... (Ohkab raskelt.) Välismeediast, ka teie käest, kes te olete mulle helistanud. Ja minu info pärinebki 99,9 protsenti teilt.

Märksõnad
Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
AK
Kodu
Elustiil
Tagasi üles