Sisukord
Murdmaa
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist (1) «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» (5) Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks (1) Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi (3) Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat (12) Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi (1) Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks (1) Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega (3) Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga (3) Juhtkiri: koroona koduõuel Margus Parts: kommunistid Central Parkis (28) Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? (2) Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv (1) Andrus Karnau: kingitus Tallinkile (3) Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne (3) Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades (1) Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte (2) Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Profipoksi eripära – igal külal on oma tšempion Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kaks muserdatud meest pressikonverentsil Seefeldi koolimajas

9 min lugemist
Suusataja Karel Tammjärv pressikonverentsil Seefeldi koolimajas. FOTO: Tairo Lutter

Pressikonverents eile Austrias Seefeldi küla koolimajas dopinguskandaali sattunud Eesti sportlastega. Ajakirjanike küsimustele vastasid dopingusüüdistuse saanud Karel Tammjärv ja Eesti koondise vastutav treener Anti Saarepuu.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Anti Saarepuu: Tere kõigile! Kahjuks ma pean kurbusega teatama, et kaks meie sportlast on, nagu teate, kinni peetud, ja nagu ka eile ütlesin, dopingujuhtumiga seotud. Ja mõlemad sportlased on täna minule tunnistanud, et nad on süüdi.

(Ohkab raskelt.) See on minu jaoks šokk. See 48 tundi, mis kõik siin toimunud on, pole mitte kuidagi lihtne ja seda on isegi võimatu sõnadesse panna.

Omalt poolt soovin öelda, et kõik need inimesed, kes on sellega kuidagi seotud, nende julgus on vastutus võtta. Mul on hea meel, et Karel on siin minu kõrval ja annab teile kohe oma ütlused.

Aga kahjuks Andreas Veerpalu lahkus minule teadmata hotellist koos Andrus Veerpaluga ja neid küsimusi palun minule mitte esitada. Need küsimused palun esitage Andrusele ja Andreasele. Mina seda käitumist heaks ei kiida. See on nende otsus, minu selja taga tehtud otsus.

Ma saan veel omalt poolt lisada, et ma olen varem öelnud: ma olen teie ees olnud alates sellest esimesest päevast peale, vastanud teie kõnedele, tagasi helistanud, püüdnud infot saada... (Ohkab raskelt.) Välismeediast, ka teie käest, kes te olete mulle helistanud. Ja minu info pärinebki 99,9 protsenti teilt.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto