Sisukord
Murdmaa
Postimees
02.03.2019
Eesti Kaks muserdatud meest pressikonverentsil Seefeldi koolimajas Dopinguarst Schmidt on skandaalidega juba harjunud (2) Emor prognoosib nappi valimisvõitu oravatele (148) Majandus Danske eelkäijat kahtlustati rahapesus juba 20 aastat tagasi Välismaa Euroopa püüab tehisintellekti ohjata (2) Ühendriigid panid bin Ladeni eest välja miljoni Arvamus Juhtkiri: Alaveri juhtimisel pimedusse (3) Postimees 2011. aastal: Veerpalu - tahan vabandada kõigi pöidlahoidjate ja lähedaste ees (1) Olver Laasi essee: üksindusega üksilduse vastu (1) Indrek Schwede: kuidas šotlased vihakõne ära keelasid. Mida on meil kõrva taha panna? (8) Tiina Paet: kiilas pea ja kiilas jää (1) Aastakümnetega loodu hävis sekunditega (8) Nädala plaat. Pärimusega reivi Aja auk. Rahuliku elu võimalikkusest Juurikas. Valija meelespea Kultuur Nädala plaat. Pärimusega reivi Aja auk. Rahuliku elu võimalikkusest Juurikas. Valija meelespea Sport Mitu meest, üks tee, nüüd kõigi peade kohal jeesuse rist (1) Kodu Kevadkülvi aeg on ukse ees AK Andres Adamson: kuidas valiti Vabadussõja ajal? Olver Laasi essee: üksindusega üksilduse vastu (1) Indrek Schwede: kuidas šotlased vihakõne ära keelasid. Mida on meil kõrva taha panna? (8) Tiina Paet: kiilas pea ja kiilas jää (1) Linnar Priimägi: sotsiaaldemokraadid tunduvad kõige suuremad parasiidid riigikogus (38) Selgeltnägijate tuleproov Ameerika moodi Nädala plaat. Pärimusega reivi Aja auk. Rahuliku elu võimalikkusest Juurikas. Valija meelespea Jelena Skulskaja: armastusest, vihkamisest ja - lahutusest (1) Arter Vali mind! Valimisreklaamide retro Justin Petrone: uut laadi väljamõeldis Liivlased teevad Riias renessanssi (1) VIDEO: Stressis? Saamatu? Õnnetu? Selle teraapia peale sa ilmselt veel polegi tulnud... Filmiarvustus «Hävitaja»: film, kus jälle ei tunne Nicole Kidmanit ära Talust tulnud maitsed Sõiduproov: Lendav vaip Citroën C5 Aircross. Kas tõesti sõidabki nagu lendav vaip? (1) Kuidas säästa selga ja randmeid, kui tuleb päev otsa arvuti taga olla? Roosa on väga mehelik värv! (1) Kaart: kellel jõukatest tallinlastel on oma tänav Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kaks muserdatud meest pressikonverentsil Seefeldi koolimajas

9 min lugemist
Suusataja Karel Tammjärv pressikonverentsil Seefeldi koolimajas. FOTO: Tairo Lutter

Pressikonverents eile Austrias Seefeldi küla koolimajas dopinguskandaali sattunud Eesti sportlastega. Ajakirjanike küsimustele vastasid dopingusüüdistuse saanud Karel Tammjärv ja Eesti koondise vastutav treener Anti Saarepuu.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Anti Saarepuu: Tere kõigile! Kahjuks ma pean kurbusega teatama, et kaks meie sportlast on, nagu teate, kinni peetud, ja nagu ka eile ütlesin, dopingujuhtumiga seotud. Ja mõlemad sportlased on täna minule tunnistanud, et nad on süüdi.

(Ohkab raskelt.) See on minu jaoks šokk. See 48 tundi, mis kõik siin toimunud on, pole mitte kuidagi lihtne ja seda on isegi võimatu sõnadesse panna.

Omalt poolt soovin öelda, et kõik need inimesed, kes on sellega kuidagi seotud, nende julgus on vastutus võtta. Mul on hea meel, et Karel on siin minu kõrval ja annab teile kohe oma ütlused.

Aga kahjuks Andreas Veerpalu lahkus minule teadmata hotellist koos Andrus Veerpaluga ja neid küsimusi palun minule mitte esitada. Need küsimused palun esitage Andrusele ja Andreasele. Mina seda käitumist heaks ei kiida. See on nende otsus, minu selja taga tehtud otsus.

Ma saan veel omalt poolt lisada, et ma olen varem öelnud: ma olen teie ees olnud alates sellest esimesest päevast peale, vastanud teie kõnedele, tagasi helistanud, püüdnud infot saada... (Ohkab raskelt.) Välismeediast, ka teie käest, kes te olete mulle helistanud. Ja minu info pärinebki 99,9 protsenti teilt.

01.03.2019 04.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto