Sisukord
Arter
Tänane leht
09.03.2019
Eesti Koalitsioonivariandid kahanesid kahele (63) GRU jälgedel Salisbury 123-meetrist kirikutorni vaatamas «Ma ei suuda enam siin kontoris olla. Mul on vaja mingit inimese lugu!» Helme libastumine tõi venekeelse aasta arvamusloo tiitli (1) Maakonnalehtede lood kuuluvad Eesti tippu Majandus Hiinlaste tunneliraha teeb Eesti ettevaatlikuks (28) Korteriturul domineerivad kaks võimsat liidrit Välismaa Sipilä taganemist peetakse sammuks valimisvõitluses Manaforti ootab vangla Arvamus Kallas tuli, võitis ja põrus (31) Närtsinud jaanalinnu lõpp (1) Teise ešeloni valu ja võlu (2) Rõõmuta ajastu algus (1) Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) Kultuur Ela kiirelt, sure keskealiselt Riffarrica raju rififolk Säästu-Puškini parimad palad Kodu Kevadist suurpuhastust annab kõvasti kergendada (1) AK Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) EKI KEELEKOOL: naabersõnad ehk kuidas sõnal sabast kinni saada (1) Neuroloogiline mitmekesisus ja selle tulevik Arter Armastatud näitlejad näitasid sportlastele koha kätte Jüri Kolk: Lugemise väljakutse - kes soovitaks head raamatut? Tavatu muusika huvi viis hiidlase Hollywoodi tööle Lihtsate lumemeeste aeg on möödas! Filmiarvustus: «Greta». Psühholoogiline painaja, kus Isabelle Huppertist saab hurmav koletis Uus nähtus restoranis: eelroogadest kõht täis Vapiloom. Esimene nelikveoline Audi ehk Ur-Quattro Kolm mobiilitrendi, mis meile kevadisel kongressil ette anti Multitalent Beatrice lajatab: minid on tüdrukutele, mitte naistele! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Lihtsate lumemeeste aeg on möödas!

1 min lugemist
Tartu Tähtvere lasteaia Rüblikute rühma tagurpidi memm. FOTO: Riin Rahe

Pildid ei valeta – lihtsate lumememmede aeg on möödas. Enam ei piisa memmetegemiseks kolmest pallist ja porgandist, nüüd on moes ulakus ja filigraanne teostus.

Enne suurt sula korraldatud fotokonkurss annab selget tunnistust – tänavu on moes ülemeelikud memmed, kes armastavad istuda aiaväraval või kukerpallitada lasteaias. Memmemeistrid on oma töösse suhtunud suure tõsiduse ja pühendumisega.

Klassikaline Eesti lumepere. FOTO: Kris Kosenkranius
Lumekoer ja tema peremees. FOTO: Triin Pärn

Kuna parima lumememme valimine osutus võimatuks, saavad loosi tahtel auhinna Triin Pärn, Kris Kosenkranius ja Tartu Tähtvere lasteaia Rüblikute rühm. Palju õnne võitjatele, toimetus võtab teiega ühendust.

Seotud lood
08.03.2019 11.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto