Sisukord
Muusika
Tänane leht
09.03.2019
Eesti Koalitsioonivariandid kahanesid kahele (63) GRU jälgedel Salisbury 123-meetrist kirikutorni vaatamas «Ma ei suuda enam siin kontoris olla. Mul on vaja mingit inimese lugu!» Helme libastumine tõi venekeelse aasta arvamusloo tiitli (1) Maakonnalehtede lood kuuluvad Eesti tippu Majandus Hiinlaste tunneliraha teeb Eesti ettevaatlikuks (28) Korteriturul domineerivad kaks võimsat liidrit Välismaa Sipilä taganemist peetakse sammuks valimisvõitluses Manaforti ootab vangla Arvamus Kallas tuli, võitis ja põrus (31) Närtsinud jaanalinnu lõpp (1) Teise ešeloni valu ja võlu (2) Rõõmuta ajastu algus (1) Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) Kultuur Ela kiirelt, sure keskealiselt Riffarrica raju rififolk Säästu-Puškini parimad palad Kodu Kevadist suurpuhastust annab kõvasti kergendada (1) AK Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) EKI KEELEKOOL: naabersõnad ehk kuidas sõnal sabast kinni saada (1) Neuroloogiline mitmekesisus ja selle tulevik Arter Armastatud näitlejad näitasid sportlastele koha kätte Jüri Kolk: Lugemise väljakutse - kes soovitaks head raamatut? Tavatu muusika huvi viis hiidlase Hollywoodi tööle Lihtsate lumemeeste aeg on möödas! Filmiarvustus: «Greta». Psühholoogiline painaja, kus Isabelle Huppertist saab hurmav koletis Uus nähtus restoranis: eelroogadest kõht täis Vapiloom. Esimene nelikveoline Audi ehk Ur-Quattro Kolm mobiilitrendi, mis meile kevadisel kongressil ette anti Multitalent Beatrice lajatab: minid on tüdrukutele, mitte naistele! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Riffarrica raju rififolk

2 min lugemist
Riffarrica FOTO: Maris Savik
Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

See album juba pika intro peale kallist aega ei raiska. Riffarrica omanimeline debüüt algab korraliku röögatusega. Peagi selgub, et tegemist oli võrdlemisi rahuliku möirgega, millest alates album alles saab jõu ja väe sisse ning kui juba hoog sees, siis paneb ilma hinnaalandust tegemata lõpuni välja. Riffarrica esimese kauamängiva karune pigistus on oma vahetult intensiivsuselt midagi sellist, mida võis viimati tunda siis, kui regirokk-kollektiiv Oort sai valmis oma teise ning võimalik, et parima kauamängiva „Veere, veere päevakene“.

Nime Riffarrica leiab 8. sajandil Aethicus Isteri „Kosmograafiast“. Lennart Meri pakkus oma teoses „Hõbevalge“ selleks kohaks muistse Eesti põhjarannikut. Ka Riffarrica pole üleöö tekkinud, varem esineti lihtsalt nime Duo Malva ja Priks all ning selle all valmis ka tantsulis-mõtlik minialbum „Mässiv“ (2017).

08.03.2019 11.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto