Sisukord
Muusika
Tänane leht
09.03.2019
Eesti Koalitsioonivariandid kahanesid kahele (63) GRU jälgedel Salisbury 123-meetrist kirikutorni vaatamas «Ma ei suuda enam siin kontoris olla. Mul on vaja mingit inimese lugu!» Helme libastumine tõi venekeelse aasta arvamusloo tiitli (1) Maakonnalehtede lood kuuluvad Eesti tippu Majandus Hiinlaste tunneliraha teeb Eesti ettevaatlikuks (28) Korteriturul domineerivad kaks võimsat liidrit Välismaa Sipilä taganemist peetakse sammuks valimisvõitluses Manaforti ootab vangla Arvamus Kallas tuli, võitis ja põrus (31) Närtsinud jaanalinnu lõpp (1) Teise ešeloni valu ja võlu (2) Rõõmuta ajastu algus (1) Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) Kultuur Ela kiirelt, sure keskealiselt Riffarrica raju rififolk Säästu-Puškini parimad palad Kodu Kevadist suurpuhastust annab kõvasti kergendada (1) AK Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) EKI KEELEKOOL: naabersõnad ehk kuidas sõnal sabast kinni saada (1) Neuroloogiline mitmekesisus ja selle tulevik Arter Armastatud näitlejad näitasid sportlastele koha kätte Jüri Kolk: Lugemise väljakutse - kes soovitaks head raamatut? Tavatu muusika huvi viis hiidlase Hollywoodi tööle Lihtsate lumemeeste aeg on möödas! Filmiarvustus: «Greta». Psühholoogiline painaja, kus Isabelle Huppertist saab hurmav koletis Uus nähtus restoranis: eelroogadest kõht täis Vapiloom. Esimene nelikveoline Audi ehk Ur-Quattro Kolm mobiilitrendi, mis meile kevadisel kongressil ette anti Multitalent Beatrice lajatab: minid on tüdrukutele, mitte naistele! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ela kiirelt, sure keskealiselt

2 min lugemist
Keith Flint esineb Prodigy koosseisus 2011. aastal Moskvas. FOTO: Astapkovich Vladimir/ITAR-TASS
Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Inglismaalt Essexist saabus 4. märtsil kurb uudis, et 49-aastasena on surnud The Prodigy laulja, kui nii võib öelda, Keith Flint. Hiljem selgus, et tegemist oli enesetapuga. Ta oli rääkinud juba mõni aasta tagasi intervjuus, et kui eluhoog kipub natukenegi raugema, siis tapab ta ennast ära.

Möödunud detsembri alguses ilmus Prodigylt album „No Tourists“. Ei mäleta, et tegu oleks olnud erilise sündmusega, ja arvustusi ilmus pigem nüüd, nagu Flinti enesetapu garneeringuks. Ega olnudki suurem asi plaat. Prodigylik energia oli seal olemas, meenutati 90ndate vanu reiviaegu, aga üldmulje jäi, et sedalaadi reivkiirused pole enam nende jaoks. Juhtusin hiljuti nägema tõsielusarja „Kardashians“ osa, kus peretütred tundsid muret, et ema üritab nendega trennis sammu pidada, ja leidsid sellise asja olevat natuke ohtliku. Midagi samasugust võis käia ka Prodigy ambitsioonide kohta aastal 2019.

08.03.2019 11.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto