Sisukord
Kodustiil
Tänane leht
09.03.2019
Eesti Koalitsioonivariandid kahanesid kahele (63) GRU jälgedel Salisbury 123-meetrist kirikutorni vaatamas «Ma ei suuda enam siin kontoris olla. Mul on vaja mingit inimese lugu!» Helme libastumine tõi venekeelse aasta arvamusloo tiitli (1) Maakonnalehtede lood kuuluvad Eesti tippu Majandus Hiinlaste tunneliraha teeb Eesti ettevaatlikuks (28) Korteriturul domineerivad kaks võimsat liidrit Välismaa Sipilä taganemist peetakse sammuks valimisvõitluses Manaforti ootab vangla Arvamus Kallas tuli, võitis ja põrus (31) Närtsinud jaanalinnu lõpp (1) Teise ešeloni valu ja võlu (2) Rõõmuta ajastu algus (1) Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) Kultuur Ela kiirelt, sure keskealiselt Riffarrica raju rififolk Säästu-Puškini parimad palad Kodu Kevadist suurpuhastust annab kõvasti kergendada (1) AK Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) EKI KEELEKOOL: naabersõnad ehk kuidas sõnal sabast kinni saada (1) Neuroloogiline mitmekesisus ja selle tulevik Arter Armastatud näitlejad näitasid sportlastele koha kätte Jüri Kolk: Lugemise väljakutse - kes soovitaks head raamatut? Tavatu muusika huvi viis hiidlase Hollywoodi tööle Lihtsate lumemeeste aeg on möödas! Filmiarvustus: «Greta». Psühholoogiline painaja, kus Isabelle Huppertist saab hurmav koletis Uus nähtus restoranis: eelroogadest kõht täis Vapiloom. Esimene nelikveoline Audi ehk Ur-Quattro Kolm mobiilitrendi, mis meile kevadisel kongressil ette anti Multitalent Beatrice lajatab: minid on tüdrukutele, mitte naistele! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kevadist suurpuhastust annab kõvasti kergendada

3 min lugemist
Üks esimesi töid võiks olla akende pesu: see mahukas töö annab kodus kohe tunda ja lisab jõudu jätkamiseks.  FOTO: Shutterstock

Päike käib üha kõrgemalt, üha pikemalt on õhtul õues valge ja see, kui segamini ja mustaks on talve jooksul läinud kodu, hakkab häirima. Kevadise suurpuhastuse aeg on käes, aga tähtis on enne tööleasumist teada, kuidas võimalikult tulemuslikult toimetada.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Ühel hetkel hakkab silma, et igal pool on tolmune ja must. Siis tuleks mõtlema hakata, millal koristama hakata,» rääkis puhastusekspert Merike Veider ettevõttest Timerita.

Märts-aprill võiks olla juba üsna sobilik aeg, hästi saab oma toimetusi planeerida selle järgi, millal ilm võimaldab aknad seest ja väljast ära pesta. «Kui väljas on külmakraade, siis aknaid pesta ei ole veel mõistlik,» sõnas Veider.

08.03.2019 11.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto