Sisukord
Nädala näod
Tänane leht
09.03.2019
Eesti Koalitsioonivariandid kahanesid kahele (63) GRU jälgedel Salisbury 123-meetrist kirikutorni vaatamas «Ma ei suuda enam siin kontoris olla. Mul on vaja mingit inimese lugu!» Helme libastumine tõi venekeelse aasta arvamusloo tiitli (1) Maakonnalehtede lood kuuluvad Eesti tippu Majandus Hiinlaste tunneliraha teeb Eesti ettevaatlikuks (28) Korteriturul domineerivad kaks võimsat liidrit Välismaa Sipilä taganemist peetakse sammuks valimisvõitluses Manaforti ootab vangla Arvamus Kallas tuli, võitis ja põrus (31) Närtsinud jaanalinnu lõpp (1) Teise ešeloni valu ja võlu (2) Rõõmuta ajastu algus (1) Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) Kultuur Ela kiirelt, sure keskealiselt Riffarrica raju rififolk Säästu-Puškini parimad palad Kodu Kevadist suurpuhastust annab kõvasti kergendada (1) AK Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) EKI KEELEKOOL: naabersõnad ehk kuidas sõnal sabast kinni saada (1) Neuroloogiline mitmekesisus ja selle tulevik Arter Armastatud näitlejad näitasid sportlastele koha kätte Jüri Kolk: Lugemise väljakutse - kes soovitaks head raamatut? Tavatu muusika huvi viis hiidlase Hollywoodi tööle Lihtsate lumemeeste aeg on möödas! Filmiarvustus: «Greta». Psühholoogiline painaja, kus Isabelle Huppertist saab hurmav koletis Uus nähtus restoranis: eelroogadest kõht täis Vapiloom. Esimene nelikveoline Audi ehk Ur-Quattro Kolm mobiilitrendi, mis meile kevadisel kongressil ette anti Multitalent Beatrice lajatab: minid on tüdrukutele, mitte naistele! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Närtsinud jaanalinnu lõpp

1 min lugemist
Paul Manafort. FOTO: AFP/SCANPIX

Kogenud poliitnõunik Paul Manafort tegutses «raha ei haise» põhimõttel. Väärikamate klientide kõrval pakkus ta oma teenuseid ka Kongo diktaatorile Mobutu Sese Sekole ja Ukraina presidendile Viktor Janukovõtšile.

Venemeelselt poliitikult saadud musta raha investeeris Manafort luksuskinnisvarasse ja absurdselt kallitesse riideesemetesse, näiteks 15 000 dollarit maksnud jaanalinnunahast jakki. Paistab, et ainus, mida ta rahaga ei teinud, oli maksude maksmine.

2016. aasta suvel Donald Trumpi presidendikampaania etteotsa lükatud Manafort meelitas kohale kahtlast Vene seltskonda ja kaks kuud pärast tööle asumist sai ta juba sule sappa. Sellest aga piisas, et sattuda teravalt uurijate huviorbiiti. Neljapäeval kohtuotsust kuulates ei olnud Manafortil enda kaitseks midagi öelda, kuid uurimisainest on tema tegevus andnud mitmeks aastaks.

Seotud lood
08.03.2019 11.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto