Sisukord
Nädala näod
Tänane leht
09.03.2019
Eesti Koalitsioonivariandid kahanesid kahele (63) GRU jälgedel Salisbury 123-meetrist kirikutorni vaatamas «Ma ei suuda enam siin kontoris olla. Mul on vaja mingit inimese lugu!» Helme libastumine tõi venekeelse aasta arvamusloo tiitli (1) Maakonnalehtede lood kuuluvad Eesti tippu Majandus Hiinlaste tunneliraha teeb Eesti ettevaatlikuks (28) Korteriturul domineerivad kaks võimsat liidrit Välismaa Sipilä taganemist peetakse sammuks valimisvõitluses Manaforti ootab vangla Arvamus Kallas tuli, võitis ja põrus (31) Närtsinud jaanalinnu lõpp (1) Teise ešeloni valu ja võlu (2) Rõõmuta ajastu algus (1) Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) Kultuur Ela kiirelt, sure keskealiselt Riffarrica raju rififolk Säästu-Puškini parimad palad Kodu Kevadist suurpuhastust annab kõvasti kergendada (1) AK Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) EKI KEELEKOOL: naabersõnad ehk kuidas sõnal sabast kinni saada (1) Neuroloogiline mitmekesisus ja selle tulevik Arter Armastatud näitlejad näitasid sportlastele koha kätte Jüri Kolk: Lugemise väljakutse - kes soovitaks head raamatut? Tavatu muusika huvi viis hiidlase Hollywoodi tööle Lihtsate lumemeeste aeg on möödas! Filmiarvustus: «Greta». Psühholoogiline painaja, kus Isabelle Huppertist saab hurmav koletis Uus nähtus restoranis: eelroogadest kõht täis Vapiloom. Esimene nelikveoline Audi ehk Ur-Quattro Kolm mobiilitrendi, mis meile kevadisel kongressil ette anti Multitalent Beatrice lajatab: minid on tüdrukutele, mitte naistele! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Teise ešeloni valu ja võlu

1 min lugemist
Eesti koondise suusataja Algo Kärp.  FOTO: Elmo Riig

Möödunud nädala kolmapäeval varises lisaks Andreas Veerpalu ja Karel Tammjärve maailmale kokku ka Algo Kärbi oma.

Sisimas ta teadis, et nüüd tuleb tema topeltelu päevavalgele. Sama päeva õhtul tegi ta endaga kokkuleppe, et räägib avalikult kõik ära. Ta palus Tammjärvel ajakirjanikele valetada, sest soovis ise avalikkusele silma vaadata.

Mõistagi pole Kärbi sellenädalane ülestunnistus läbinisti siiras. Kui eesti suusatajad poleks Austrias veredopingu tarvitamisega vahele jäänud, elaks Kärp edasi piinava saladusega. Kes teab, kas ta sellest kunagi üldse rääkinud oleks. Ilmselt mitte.

Kärbi õnneks on ta suuremast meediapeksust pääsenud. Kõiki huvitab, millal Mati Alaver lõpetab valetamise ning mida on öelda Andrus Veerpalul. Seejuures on irooniline, et dopingutarvitamist alustas Kärp osaliselt just seetõttu, et oli teise ešeloni mees. Nüüd on see teda hoidnud.

Seotud lood
08.03.2019 11.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto