Sisukord
Nädala näod
Tänane leht
09.03.2019
Eesti Koalitsioonivariandid kahanesid kahele (63) GRU jälgedel Salisbury 123-meetrist kirikutorni vaatamas «Ma ei suuda enam siin kontoris olla. Mul on vaja mingit inimese lugu!» Helme libastumine tõi venekeelse aasta arvamusloo tiitli (1) Maakonnalehtede lood kuuluvad Eesti tippu Majandus Hiinlaste tunneliraha teeb Eesti ettevaatlikuks (28) Korteriturul domineerivad kaks võimsat liidrit Välismaa Sipilä taganemist peetakse sammuks valimisvõitluses Manaforti ootab vangla Arvamus Kallas tuli, võitis ja põrus (31) Närtsinud jaanalinnu lõpp (1) Teise ešeloni valu ja võlu (2) Rõõmuta ajastu algus (1) Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) Kultuur Ela kiirelt, sure keskealiselt Riffarrica raju rififolk Säästu-Puškini parimad palad Kodu Kevadist suurpuhastust annab kõvasti kergendada (1) AK Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) EKI KEELEKOOL: naabersõnad ehk kuidas sõnal sabast kinni saada (1) Neuroloogiline mitmekesisus ja selle tulevik Arter Armastatud näitlejad näitasid sportlastele koha kätte Jüri Kolk: Lugemise väljakutse - kes soovitaks head raamatut? Tavatu muusika huvi viis hiidlase Hollywoodi tööle Lihtsate lumemeeste aeg on möödas! Filmiarvustus: «Greta». Psühholoogiline painaja, kus Isabelle Huppertist saab hurmav koletis Uus nähtus restoranis: eelroogadest kõht täis Vapiloom. Esimene nelikveoline Audi ehk Ur-Quattro Kolm mobiilitrendi, mis meile kevadisel kongressil ette anti Multitalent Beatrice lajatab: minid on tüdrukutele, mitte naistele! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rõõmuta ajastu algus

1 min lugemist
Riho Rõõmus. FOTO: Remo Tõnismäe

Juht või asi, isegi kemmergumajandust ei suutnud 25 aastaga korda saada, oli tuttava esimene reaktsioon uudisele, et Tallinna lauluväljaku juht Riho Rõõmus peab ameti maha panema.

Kui suurürituste aegsed lõputud WCsabad välja arvata, siis pole publikul suurt põhjust nurisemiseks. Mõni aasta rohkem, teisel vähem, aga igaI aastal kõpitsetakse Eesti esindusväljakut uhkemaks.

Kuigi kõik on näiliselt korras, on linn siiski otsustanud Rõõmusest loobuda. Kas Tallinn põhimõtteliselt ei pikenda enam allasutuste juhtide lepinguid või on veel midagi, millest kõva häälega rääkida ei taheta?

Selge on see, et Keskerakonna kauaaegse liikme Rõõmuse lahkumine polnud rahumeelne, sellest annab tunnistust mehe esmane avaldus, nagu oleks uudis uuest juhist tulnud talle täieliku ootamatusena. Ometigi kandideeris temagi sellel konkursil.

Üks on aga kindel lauluväljakul algab nüüd Rõõmuta ajastu. Kas ka uus aeg, on iseküsimus, sest uue juhi Urmo Saareoja CVs on kirjas Tallinna linnapea Edgar Savisaare referent, Keskerakonna arendusjuht, erakonna noortekogu esimees. Ei midagi uut Tallinnas.

Seotud lood
08.03.2019 11.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto