Sisukord
Poliitika
Tänane leht
09.03.2019
Eesti Koalitsioonivariandid kahanesid kahele (63) GRU jälgedel Salisbury 123-meetrist kirikutorni vaatamas «Ma ei suuda enam siin kontoris olla. Mul on vaja mingit inimese lugu!» Helme libastumine tõi venekeelse aasta arvamusloo tiitli (1) Maakonnalehtede lood kuuluvad Eesti tippu Majandus Hiinlaste tunneliraha teeb Eesti ettevaatlikuks (28) Korteriturul domineerivad kaks võimsat liidrit Välismaa Sipilä taganemist peetakse sammuks valimisvõitluses Manaforti ootab vangla Arvamus Kallas tuli, võitis ja põrus (31) Närtsinud jaanalinnu lõpp (1) Teise ešeloni valu ja võlu (2) Rõõmuta ajastu algus (1) Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) Kultuur Ela kiirelt, sure keskealiselt Riffarrica raju rififolk Säästu-Puškini parimad palad Kodu Kevadist suurpuhastust annab kõvasti kergendada (1) AK Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) EKI KEELEKOOL: naabersõnad ehk kuidas sõnal sabast kinni saada (1) Neuroloogiline mitmekesisus ja selle tulevik Arter Armastatud näitlejad näitasid sportlastele koha kätte Jüri Kolk: Lugemise väljakutse - kes soovitaks head raamatut? Tavatu muusika huvi viis hiidlase Hollywoodi tööle Lihtsate lumemeeste aeg on möödas! Filmiarvustus: «Greta». Psühholoogiline painaja, kus Isabelle Huppertist saab hurmav koletis Uus nähtus restoranis: eelroogadest kõht täis Vapiloom. Esimene nelikveoline Audi ehk Ur-Quattro Kolm mobiilitrendi, mis meile kevadisel kongressil ette anti Multitalent Beatrice lajatab: minid on tüdrukutele, mitte naistele! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Koalitsioonivariandid kahanesid kahele

4 min lugemist
Laud on jälle tühi ja kõik algab otsast. Reformierakonna fraktsiooni nõupidamisruum pärast eilset juhatuse koosolekut.  FOTO: Sander Ilvest

 Erakond Isamaa on nüüd positsioonis, kus saab peaaegu kõike, mida soovib.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Eile hommikul tegi Keskerakonna juhatus koos uute riigikogu fraktsiooni liikmetega kolme ja poole tunnise arutelu järel otsuse, et Reformierakonna ettepanek koalitsioonikõneluste alustamiseks lükatakse tagasi.

Viis ajakirjanike ette rivistunud Keskerakonna juhatuse liiget kordasid kui ühest suust sõnumit, et seisavad oma valijate eest ning ei saa minna koalitsiooni, kus Reformierakond tõstab tulumaksuvaba miinimumi 500 euro peale ka kõrgemapalgalistel.

Juba mitu päeva varem olid mõlema erakonna juhid jäänud selles küsimuses oma ruudu sisse – Reformierakonna juht Kaja Kallas ütles, et sellest põhilubadusest Reformierakond ei tagane, Keskerakonna juht Jüri Ratas vastas, et sellist maksumuudatust koos nendega teha ei saa. Mõlemad erakonnad leiavad, et teine on esitanud oma sõnadega tingimusi, millest taganeda ei kavatseta.

08.03.2019 11.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto