Sisukord
Eesti
Tänane leht
09.03.2019
Eesti Koalitsioonivariandid kahanesid kahele (63) GRU jälgedel Salisbury 123-meetrist kirikutorni vaatamas «Ma ei suuda enam siin kontoris olla. Mul on vaja mingit inimese lugu!» Helme libastumine tõi venekeelse aasta arvamusloo tiitli (1) Maakonnalehtede lood kuuluvad Eesti tippu Majandus Hiinlaste tunneliraha teeb Eesti ettevaatlikuks (28) Korteriturul domineerivad kaks võimsat liidrit Välismaa Sipilä taganemist peetakse sammuks valimisvõitluses Manaforti ootab vangla Arvamus Kallas tuli, võitis ja põrus (31) Närtsinud jaanalinnu lõpp (1) Teise ešeloni valu ja võlu (2) Rõõmuta ajastu algus (1) Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) Kultuur Ela kiirelt, sure keskealiselt Riffarrica raju rififolk Säästu-Puškini parimad palad Kodu Kevadist suurpuhastust annab kõvasti kergendada (1) AK Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) EKI KEELEKOOL: naabersõnad ehk kuidas sõnal sabast kinni saada (1) Neuroloogiline mitmekesisus ja selle tulevik Arter Armastatud näitlejad näitasid sportlastele koha kätte Jüri Kolk: Lugemise väljakutse - kes soovitaks head raamatut? Tavatu muusika huvi viis hiidlase Hollywoodi tööle Lihtsate lumemeeste aeg on möödas! Filmiarvustus: «Greta». Psühholoogiline painaja, kus Isabelle Huppertist saab hurmav koletis Uus nähtus restoranis: eelroogadest kõht täis Vapiloom. Esimene nelikveoline Audi ehk Ur-Quattro Kolm mobiilitrendi, mis meile kevadisel kongressil ette anti Multitalent Beatrice lajatab: minid on tüdrukutele, mitte naistele! Meelelahutus Koomiks Sudoku

«Ma ei suuda enam siin kontoris olla. Mul on vaja mingit inimese lugu!»

2 min lugemist
Postimehe töötajatest auhinnasaajad: esireas (vasakult) Helen Mihelson ja Mari Mets, teises reas Olesja Lagašina ja Tiina Kaukvere ning kolmandas reas Tairo Lutter, Maret Müür ja Aarne Seppel. FOTO: Sander Ilvest

Seda lauset olen ma kuulnud Tiina Kaukvere suust ikka ja jälle. Üks neist inimese lugudest oli ka aasta uudisloo preemia võitnud Alli Rutto juhtum.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tiina ei näe kunagi selliste lugude taga klikimagnetit või preemiat toovat uudist, vaid pigem võimalust kohtuda tavaliste või ebatavaliste, noorte või vanade, eestlasest või teisest rahvusest, aga eelkõige inimestega, kellel on rääkida mingi huvitav lugu.

Mõnda aega kirjutas Tiina palju pagulastest. Mitte sellepärast, et need lood olid kõvasti klikitud, aga pigem sellepärast, et ta nägi pagulaskvoodi taga inimesi. «Sa oled liiga pagulaste poolt,» torkas talle isegi üks vanem kolleeg. Aga Tiina jaoks puudus siin igasugune meie-nemad-vastandus – ta oli kõigi inimeste poolt.

08.03.2019 11.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto