Sisukord
Eesti
Postimees
09.03.2019
Eesti Koalitsioonivariandid kahanesid kahele (63) GRU jälgedel Salisbury 123-meetrist kirikutorni vaatamas «Ma ei suuda enam siin kontoris olla. Mul on vaja mingit inimese lugu!» Helme libastumine tõi venekeelse aasta arvamusloo tiitli (1) Maakonnalehtede lood kuuluvad Eesti tippu Majandus Hiinlaste tunneliraha teeb Eesti ettevaatlikuks (28) Korteriturul domineerivad kaks võimsat liidrit Välismaa Sipilä taganemist peetakse sammuks valimisvõitluses Manaforti ootab vangla Arvamus Kallas tuli, võitis ja põrus (31) Närtsinud jaanalinnu lõpp (1) Teise ešeloni valu ja võlu (2) Rõõmuta ajastu algus (1) Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) Kultuur Ela kiirelt, sure keskealiselt Riffarrica raju rififolk Säästu-Puškini parimad palad Kodu Kevadist suurpuhastust annab kõvasti kergendada (1) AK Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) EKI KEELEKOOL: naabersõnad ehk kuidas sõnal sabast kinni saada (1) Neuroloogiline mitmekesisus ja selle tulevik Arter Armastatud näitlejad näitasid sportlastele koha kätte Jüri Kolk: Lugemise väljakutse - kes soovitaks head raamatut? Tavatu muusika huvi viis hiidlase Hollywoodi tööle Lihtsate lumemeeste aeg on möödas! Filmiarvustus: «Greta». Psühholoogiline painaja, kus Isabelle Huppertist saab hurmav koletis Uus nähtus restoranis: eelroogadest kõht täis Vapiloom. Esimene nelikveoline Audi ehk Ur-Quattro Kolm mobiilitrendi, mis meile kevadisel kongressil ette anti Multitalent Beatrice lajatab: minid on tüdrukutele, mitte naistele! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Helme libastumine tõi venekeelse aasta arvamusloo tiitli

1 min lugemist
Mart Helme ja Jelena Poverina mullu septembriis saates «Otse Postimehest». FOTO: Sander Ilvest

Kui mu hea kolleeg Jelena Poverina tegi oma intervjuu EKRE esimehe Mart Helmega, imestasime kõik, kui küüniline see oli. Seisis sisuliselt keset eesti toimetust ja ajas juttu, mis oli selgelt vene auditooriumile suunatud, ning erines sellest, mida ta on enne eesti keeles rääkinud, nagu öö ja päev.

Tellijale Tellijale

Olen ka ise kunagi Helmega stuudiointervjuud teinud ja teadsin, et tal on suurepärane vene keel, et ta on Moskvas töötanud ja üldiselt oskab venelastega normaalselt läbi saada, samas mäletasin, kuidas enne kohalikke valimisi ta järsku «unustas» vene keele ära. Ja nüüd siis selline fantastiline etendus, et tegelikult venelased on eraldi tsivilisatsioon ning tema mõistab meid kõige paremini!

08.03.2019 11.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto