Sisukord
Eesti
Tänane leht
09.03.2019
Eesti Koalitsioonivariandid kahanesid kahele (63) GRU jälgedel Salisbury 123-meetrist kirikutorni vaatamas «Ma ei suuda enam siin kontoris olla. Mul on vaja mingit inimese lugu!» Helme libastumine tõi venekeelse aasta arvamusloo tiitli (1) Maakonnalehtede lood kuuluvad Eesti tippu Majandus Hiinlaste tunneliraha teeb Eesti ettevaatlikuks (28) Korteriturul domineerivad kaks võimsat liidrit Välismaa Sipilä taganemist peetakse sammuks valimisvõitluses Manaforti ootab vangla Arvamus Kallas tuli, võitis ja põrus (31) Närtsinud jaanalinnu lõpp (1) Teise ešeloni valu ja võlu (2) Rõõmuta ajastu algus (1) Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) Kultuur Ela kiirelt, sure keskealiselt Riffarrica raju rififolk Säästu-Puškini parimad palad Kodu Kevadist suurpuhastust annab kõvasti kergendada (1) AK Psühholoog Aave Hannus: miks nad ikkagi dopingut kasutavad ehk kuhu kaovad au ja häbi (8) EKI KEELEKOOL: naabersõnad ehk kuidas sõnal sabast kinni saada (1) Neuroloogiline mitmekesisus ja selle tulevik Arter Armastatud näitlejad näitasid sportlastele koha kätte Jüri Kolk: Lugemise väljakutse - kes soovitaks head raamatut? Tavatu muusika huvi viis hiidlase Hollywoodi tööle Lihtsate lumemeeste aeg on möödas! Filmiarvustus: «Greta». Psühholoogiline painaja, kus Isabelle Huppertist saab hurmav koletis Uus nähtus restoranis: eelroogadest kõht täis Vapiloom. Esimene nelikveoline Audi ehk Ur-Quattro Kolm mobiilitrendi, mis meile kevadisel kongressil ette anti Multitalent Beatrice lajatab: minid on tüdrukutele, mitte naistele! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Maakonnalehtede lood kuuluvad Eesti tippu

2 min lugemist
Sakala peatoimetaja Hans Väre. FOTO: Marko Saarm/Sakala

Ühelgi maakonnalehel pole eraldi võttes üle-eestilist mõju, kuid kui tiraažid kokku liita, selgub, et nende trükiarv on 5000 eksemplari võrra suurem kui üleriigiliste päevalehtede tiraažide summa. Kui keegi ütleb väljaspool Tallinna, et «lehes kirjutati», mõtleb ta selle all üsna kindlasti maakonnalehte ja kõik kuuljad saavad aru, millist väljaannet silmas peeti.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Seda mõju meeles hoides muutub eriti tähtsaks, et maakonnalehed pakuksid oma lugejatele Eesti tipptasemel sisu.

Kui vaadata tänavu maakonnalehtede kategoorias preemiatele nomineerituid, võib rõõmuga tõdeda, et üleriigiliste väljaannete ees pole põhjust häbeneda, ning žüriil, kuhu kuulusid ajakirjandusõppejõud Ragne Kõuts, endine Õhtulehe peatoimetaja Väino Koorberg, Saarte Hääle peatoimetaja Gunnar Siiner, endine tippajakirjanik Rasmus Kagge ja Sakala peatoimetaja Hans Väre, oli tükk vaidlemist, et selgitada välja, millised lood on need kõige-kõige. Nagu koosoleku lõpuks selgus, läks eriti hästi Postimees Gruppi kuuluvatel maakonnalehtedel, kes pälvisid kümnest nominatsioonist kaheksa ja kolmest võidust kaks.

08.03.2019 11.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto