Sisukord
Auto
Postimees
16.03.2019
Eesti Eestile koidab uduse jutu koalitsioonilepe (80) Polaarlegend Viktor Bojarski kiidab Eesti Antarktika-algatust Majandus Tulest ja liivast saavad kirkad klaaspudelid Välismaa Mošeeründaja tappis Breiviki eeskujul (1) Kohut mõistetakse vaid ühe verisel pühapäeval tulistanud sõduri üle Arvamus Toomas Toomsalu: keda peatab piirimüür? (9) Juhtkiri: millest räägib koalitsioonilepe? (36) Erkki Koort: müüride kaudu ühendatud (2) Ene-Margit Tiit: väikesed kirstud ja suured arvud (12) Kultuur Üks kvaliteetkirjanik juures Harare baarist galaktikasse Veidrikud seiklevad edasi Juurikas: Vastamata kõned Veretöö vanalinna serval Sport Eesti eest talaaris ja hokikepiga Gunnar Männik: Trennikaifi jahil Kodu Kodule sobiva stiili leidmine võib olla paras pähkel AK Toomas Toomsalu: keda peatab piirimüür? (9) Erkki Koort: müüride kaudu ühendatud (2) Ene-Margit Tiit: väikesed kirstud ja suured arvud (12) Arter Eesti võib leetriloteriil saada peavõidu (1) Perearst Karmen Joller: lapsel on õigus oma tervisele President Kaljulaid ajab Eesti asja ka hommikujooksu tehes (13) Ženii aeg Eestis jäi üürikeseks (3) Tallinna avalikud naised Uue Eesti filmi arvustus: Mehed. Piinamine! Tulevikukokandus on toidujäägivaba VIDEO + SUUR GALERII: Millisele paradiisisaarele minna? Genfi autonäitus. Kuidas Eesti tegi ajalugu ja mil moel müüdi Koenigsegg? (5) Genfi autonäitus. Mis on kõige põnevamad uudismudelid? Tähelepanu, valmis, moestart! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Genfi autonäitus. Kuidas Eesti tegi ajalugu ja mil moel müüdi Koenigsegg?

2 min lugemist
Genf 2019. Nobe. FOTO: Esta Tatrik

Vaatame, kuidas osteti Koenigsegg ja mil moel tegi Eesti auto ajalugu maailma ühel mainekamal autonäitusel. Ning kuidas näeb lähedalt välja auto, millega sõidab ka Vladimir Putin?

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Eesti asjad

Nr 1. Ajalugu on tehtud. Eesti on Genfis esindatud oma väljapanekuga, stendis punane ja kolmel rattal cool-faktorit jahtiv Nobe. Ei teagi, on see nüüd halb või hoopis hea õnn, et Nobe tagasihoidlik stend on sattunud naabriks venelaste Aurusele, kus kulla, karra ja imperiaalse hiilgusega ei koonerdata. Igatahes leidis rahvusvaheline press Nobe näituselt üles ja kajastamist leidis see nii automeedias (sh Topgeari veebis) kui ka uudisteagentuurides.

Nr 2. Toyota stendis

15.03.2019 18.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto