Sisukord
Kodustiil
Tänane leht
16.03.2019
Eesti Eestile koidab uduse jutu koalitsioonilepe (80) Polaarlegend Viktor Bojarski kiidab Eesti Antarktika-algatust Majandus Tulest ja liivast saavad kirkad klaaspudelid Välismaa Mošeeründaja tappis Breiviki eeskujul (1) Kohut mõistetakse vaid ühe verisel pühapäeval tulistanud sõduri üle Arvamus Toomas Toomsalu: keda peatab piirimüür? (9) Juhtkiri: millest räägib koalitsioonilepe? (36) Erkki Koort: müüride kaudu ühendatud (2) Ene-Margit Tiit: väikesed kirstud ja suured arvud (12) Kultuur Üks kvaliteetkirjanik juures Harare baarist galaktikasse Veidrikud seiklevad edasi Juurikas: Vastamata kõned Veretöö vanalinna serval Sport Eesti eest talaaris ja hokikepiga Gunnar Männik: Trennikaifi jahil Kodu Kodule sobiva stiili leidmine võib olla paras pähkel AK Toomas Toomsalu: keda peatab piirimüür? (9) Erkki Koort: müüride kaudu ühendatud (2) Ene-Margit Tiit: väikesed kirstud ja suured arvud (12) Arter Eesti võib leetriloteriil saada peavõidu (1) Perearst Karmen Joller: lapsel on õigus oma tervisele President Kaljulaid ajab Eesti asja ka hommikujooksu tehes (13) Ženii aeg Eestis jäi üürikeseks (3) Tallinna avalikud naised Uue Eesti filmi arvustus: Mehed. Piinamine! Tulevikukokandus on toidujäägivaba VIDEO + SUUR GALERII: Millisele paradiisisaarele minna? Genfi autonäitus. Kuidas Eesti tegi ajalugu ja mil moel müüdi Koenigsegg? (5) Genfi autonäitus. Mis on kõige põnevamad uudismudelid? Tähelepanu, valmis, moestart! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kodule sobiva stiili leidmine võib olla paras pähkel

3 min lugemist
  • Oma kodule sobiva stiili otsimisel tuleks leida mõtlemis- ja süvenemisaega.
  • Eeskuju võib võtta nii sõprade kodudest kui ka avalikest ruumidest.
  • Kodu sisustamist võib aga alati alustada tiirust teise ringi poodidesse.
Esimest korda kodu sisustades tasub alustada klassikalisest heledast ja pretensioonitust stiilist. FOTO: Shutterstock

Kuigi võiks arvata, et kõige raskem on endale sobiva kodu väljavalimine, ei saa öelda, et leitud kodu sisustamine palju kergem ülesanne oleks. Sageli on raske leida seda õiget stiili, mis sobiks nii kodule kui ka inimestele selle sees.

Nelja tühja seinaga silmitsi seistes võib tunne, et kohe kuidagi ei kujuta ette, mis võiks sinna sobida, olla üsna hirmutav – igaüks tahab ju kodu luua selliseks, et seal oleks hea olla.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Sisekujundaja Pilery Kangur ütleb, et siinkohal tasub lihtsalt meeled avatud hoida. «Kõige lihtsam on uurida vastavaid internetilehti, infot on väga palju. Ka sisustusajakirjadest leiab häid ideid,» juhendab ta.

Kui käia ringi avatud silmadega ja vaadelda mitmesuguseid interjööre, võib Kanguri sõnul kindlasti jõuda äratundmisele, missugune stiil on sobivaim ja südamelähedasim. Abiks võivad olla nii sõprade kodud kui ka avalikud ruumid, näiteks kohvikud. Ka abiküsimist ei maksa peljata: hea stiilitunnetusega sõber võib edukalt hädast välja aidata, alati ei lähe vaja sisekujundajat.

15.03.2019 18.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto