N, 1.06.2023

Kodule sobiva stiili leidmine võib olla paras pähkel

Anna-Liisa Mets
, Kodustiil.ee vastutav toimetaja
Facebook Twitter
Comments
Esimest korda kodu sisustades tasub alustada klassikalisest heledast ja pretensioonitust stiilist.
Esimest korda kodu sisustades tasub alustada klassikalisest heledast ja pretensioonitust stiilist. Foto: Shutterstock

Kuigi võiks arvata, et kõige raskem on endale sobiva kodu väljavalimine, ei saa öelda, et leitud kodu sisustamine palju kergem ülesanne oleks. Sageli on raske leida seda õiget stiili, mis sobiks nii kodule kui ka inimestele selle sees.

Nelja tühja seinaga silmitsi seistes võib tunne, et kohe kuidagi ei kujuta ette, mis võiks sinna sobida, olla üsna hirmutav – igaüks tahab ju kodu luua selliseks, et seal oleks hea olla.

Sisekujundaja Pilery Kangur ütleb, et siinkohal tasub lihtsalt meeled avatud hoida. «Kõige lihtsam on uurida vastavaid internetilehti, infot on väga palju. Ka sisustusajakirjadest leiab häid ideid,» juhendab ta.

Kui käia ringi avatud silmadega ja vaadelda mitmesuguseid interjööre, võib Kanguri sõnul kindlasti jõuda äratundmisele, missugune stiil on sobivaim ja südamelähedasim. Abiks võivad olla nii sõprade kodud kui ka avalikud ruumid, näiteks kohvikud. Ka abiküsimist ei maksa peljata: hea stiilitunnetusega sõber võib edukalt hädast välja aidata, alati ei lähe vaja sisekujundajat.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles