Sisukord
Muusika
Postimees
16.03.2019
Eesti Eestile koidab uduse jutu koalitsioonilepe (80) Polaarlegend Viktor Bojarski kiidab Eesti Antarktika-algatust Majandus Tulest ja liivast saavad kirkad klaaspudelid Välismaa Mošeeründaja tappis Breiviki eeskujul (1) Kohut mõistetakse vaid ühe verisel pühapäeval tulistanud sõduri üle Arvamus Toomas Toomsalu: keda peatab piirimüür? (9) Juhtkiri: millest räägib koalitsioonilepe? (36) Erkki Koort: müüride kaudu ühendatud (2) Ene-Margit Tiit: väikesed kirstud ja suured arvud (12) Kultuur Üks kvaliteetkirjanik juures Harare baarist galaktikasse Veidrikud seiklevad edasi Juurikas: Vastamata kõned Veretöö vanalinna serval Sport Eesti eest talaaris ja hokikepiga Gunnar Männik: Trennikaifi jahil Kodu Kodule sobiva stiili leidmine võib olla paras pähkel AK Toomas Toomsalu: keda peatab piirimüür? (9) Erkki Koort: müüride kaudu ühendatud (2) Ene-Margit Tiit: väikesed kirstud ja suured arvud (12) Arter Eesti võib leetriloteriil saada peavõidu (1) Perearst Karmen Joller: lapsel on õigus oma tervisele President Kaljulaid ajab Eesti asja ka hommikujooksu tehes (13) Ženii aeg Eestis jäi üürikeseks (3) Tallinna avalikud naised Uue Eesti filmi arvustus: Mehed. Piinamine! Tulevikukokandus on toidujäägivaba VIDEO + SUUR GALERII: Millisele paradiisisaarele minna? Genfi autonäitus. Kuidas Eesti tegi ajalugu ja mil moel müüdi Koenigsegg? (5) Genfi autonäitus. Mis on kõige põnevamad uudismudelid? Tähelepanu, valmis, moestart! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Harare baarist galaktikasse

2 min lugemist
Rina Mushonga «In a Galaxy» FOTO: Albumikujundus
Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Selliseid mitmekihilisi ja ilusaid plaate võiks rohkem olla. Selliseid, kus on haarav muusika ja selle sees sõnum. Juhul kui teile meeldivad kaheksakümnendad, afro, analoogsüntesaatorite soundiga electropop ja mõõdukates kogustes eksperimenteerimist, pole hetkel tõesti midagi paremat soovitada kui Rina Mushonga teine kauamängiv „In a Galaxy“, mis keerleb ja pöörleb just nende stiilide ümber ja sees nagu kaleidoskoop.

Keskeltäbi igal kümnendil kerkib esile vähemalt üks eksootilise tausta ja innovatiivse lähenemisega, žanripiire kas just murdev, aga igal juhul painutav põnev naismuusik. Sajandi alguse esimesel kümnendil oli selleks M.I.A. ehk Sri Lankalt sõja eest põgenenud sõjakas Maya Arulpragasam.

15.03.2019 18.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto