Sisukord
Nädala näod
Postimees
23.03.2019
Majandus Luunja kurgi tippaeg saabub talvel Välismaa Üle õlleaja läinud Brexitile seati uus piir (2) KOHALIK VAADE. Roimar vangis, idee vabaduses Tutanhamoni varakambri näitus võib purustada rekordid (2) Arvamus Miks jaapanlased on vaimustunud Eesti kunstniku näitusest? (1) Juhtkiri: Brexit Euroopal jalus (1) Marko Suurmägi: pere on raha (1) Kaks Raimond Kaljulaidi (19) 200 000+! Kelle oma on «Kõigi Eesti»? (31) Meeldetuletus lintšijaile (9) Tiina Vähi: hundirahvas eestlased (2) Popmuusika, mis võiks meeldida Varro Vooglaiule Juurikas. Jüri Ratase valitsemise kuldjuubeli tähistamise kava (7) Nädala plaat. Millesse uskuda? Kultuur Miks jaapanlased on vaimustunud Eesti kunstniku näitusest? (1) Popmuusika, mis võiks meeldida Varro Vooglaiule Juurikas. Jüri Ratase valitsemise kuldjuubeli tähistamise kava (7) Nädala plaat. Millesse uskuda? Sport Denver Nuggets – hooaja märkamatu üllataja Mart Soidro: sporditegelased haarasid sule (6) Janari Jõesaar: ootangi endalt kogu aeg häid etteasteid Kodu Tehasemajad kerkivad kiirelt ja muretult AK Miks jaapanlased on vaimustunud Eesti kunstniku näitusest? (1) Tiina Vähi: hundirahvas eestlased (2) Popmuusika, mis võiks meeldida Varro Vooglaiule Juurikas. Jüri Ratase valitsemise kuldjuubeli tähistamise kava (7) Nädala plaat. Millesse uskuda? Arter 2 VIDEOT Arteri suur lugu! Moegeenius Aldo Järvsoo: Ükski vanem pole ära teeninud, et laps talle valetaks (4) Kes peab päästma maailma? (4) Neeme Raud: nõrganärvilistel meediat mitte tarbida! (36) Soome suusalegend Eesti dopinguskandaalist: paneb imestama, et sellised asjad toimuvad (6) Tuntud raadiohääle kaksikelu Filmiarvustus «Meie»: võluv perekond rätsepakääridega (1) Tuuluta menüü kevadiselt kergemaks: viis paastuaja toitu Soolopurjetaja naine loeb hommikuti ookeanide tormiprognoose Genfi autonäitus. Millist tulevikku ennustavad ideeautod? (1) Genfi autonäituse järelkajad. Õnnitleme juubilare! Pluss 7 imelikku asja, mis silma jäid VIDEO. Kapid tulevad: laiad õlad on moes! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Meeldetuletus lintšijaile

1 min lugemist
Urmas Sõõrumaa. FOTO: Konstantin Sednev

Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa võis paljusid jahmatada, kui kuulutas Postimehes: «Tänan Mati Alaveri ja Andrus Veerpalu kõige eest, mis nad on teinud.» Sest kuidas saab Eesti spordi juht öelda häid sõnu Eesti spordiajaloo suurimate dopingulugude peategelastele?

Kas polnud aga viimane aeg, et keegi, kel vähegi võimu ja autoriteeti, Eestis üha jõulisemalt levivale avalikule lintšimisele pidurit tõmbaks? Ilmselt pole Teisest maailmasõjast saadik olnud aega, mil Eestis valitsenuks nii suur kättemaksuiha ja verejanu kui nüüd. Ära panna! Maha kiskuda! Tümaks teha! Et mättasse löödu eales ei tõuseks. Ja mitte üksnes spordis, vaid kõikjal, kus keegi vähegi hambusse jääb, ka poliitikas.

Sõõrumaa sõnavõtt on kui hoiatus: ei tohi lasta vaenamisel areneda selleni, et mõni halastamatult maha tambitu laseb endale kuuli pähe.

Seotud lood
22.03.2019 25.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto