Sisukord
Auto
Postimees
06.04.2019
Eesti Peskov: Putin tahab hajutada Eesti hirme (43) Majandus Ardo Hansson sai ametisse Reformierakonna kiuste (20) Välismaa Killu-Villu võitlused Riia meerile sai saatuslikuks linna raha väärkasutamine Tülikas külaline tõstetakse tänavale (2) AJA PEEGEL. Hutu emad tapsid tutsi sülelapsi, mehed oma naisi, naabrid üksteist (14) Arvamus Vabariigi teine inimene (6) Rahale tekkis rahvus (1) Väärikat ei saa alandada (16) Marju Himma-Kadakas: kus me infokorratuses asume? (1) John Lennon ja läbimurre LSDga (2) Kultuur Nädala plaat. Tööstusrajooni melanhoolia John Lennon ja läbimurre LSDga (2) Sport Rootslanna, kel aukohal sõnad «ema» ja «isa» (2) Jaanus Kriiski kolumn: vaba Eesti sport on teelahkmel Mahakantud Žalgiris uskus, näitas iseloomu ja jõudis sihile NBA play-off’i ootel ehk naljakuust saab mängukuu Kodu Kaasaegne kasvuhoone teeb taimekasvatuse töö omaniku eest ära AK Tarmo Soomere: poolsurnud kassist rehepapliku deemonini ehk kas saame elada poolsuletud süsteemis? (28) Toomas Kiho: sada aastat seadusandjat Marju Himma-Kadakas: kus me infokorratuses asume? (1) Nädala plaat. Tööstusrajooni melanhoolia John Lennon ja läbimurre LSDga (2) Arter Stsenarist Martin Algus: mulle meeldib kõik, mis puudutab keelt! Ott Tänaku tõehetk kinolinal Kolhoosiaeg kolib vabaõhumuuseumi (2) Jüri Kolk: suurpuhastuse õndsus ja häda Unusta kõhnus! Ideaalmõõdud on rind 110, vöö 90, puus 120 Kui «Bambi» kohtub «Jääajaga» «Lemmikloomasurnuaid»: pöörane matmispidu Suvepealinn kutsub sööma Sõiduproov. Range Rover Evoque: nagu mööda rööpaid VIDEO. Moeese, milleta kevad ei tule Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sõiduproov. Range Rover Evoque: nagu mööda rööpaid

5 min lugemist
Range Rover Evoque. FOTO: tootja

Pealkirjas kasutatud autolugude kulunuim klišee on valitud Range Rover Evoque’i iseloomustama põhjustel, millest mõni on piltlik, kuid üks täiesti otsene.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kindlasti on Korinthose kanali ületamiseks mõistlikumaid viise. Muidugi on! Mis on viga vanal heal kiirteelahendusel, mida olen isegi oi kui mitmel korral kasutanud? Aga see viga on, et Range Roveri inimeste meelest on see igav. Mõttetult igav. Nii olengi peatanud oma proovi-Evoque’i eemal tsiviliseeritud kanaliületamise viisidest, edeva mägironijavarustuse selga tõmmanud kuti kõrval. «Kõrgust kardad?» küsib tüüp sõbralikult irvitades. On olukordi, kus avameelsus ei tule kasuks. See on üks neist.

Mitte et Range Roveri instruktori rinnal demonstratiivselt rippuvast oranžist päästeköiest oleks vähimatki kasu, kui midagi idiootlikku peaks juhtuma. Mu ees ootab vähemalt 50 meetrit vabalangemist veepinnani, aga tõenäoliselt rohkemgi, sest kanali järsud kaljuseinad ulatuvad kuni 90 meetrini veepinnast. See 19. sajandi lõpul uuristatud kanal on veepiiril vaid pisut üle kahekümne meetri lai. Ülevalt, meie stardipositsioonilt, muidugi veidi laiem.

Ja mu ees paistab mahajäetud kolisev raudteesild. Pigem raudteepurre.

05.04.2019 08.04.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto