Sisukord
Kodustiil
Tänane leht
06.04.2019
Eesti Peskov: Putin tahab hajutada Eesti hirme (43) Majandus Ardo Hansson sai ametisse Reformierakonna kiuste (20) Välismaa Killu-Villu võitlused Riia meerile sai saatuslikuks linna raha väärkasutamine Tülikas külaline tõstetakse tänavale (2) AJA PEEGEL. Hutu emad tapsid tutsi sülelapsi, mehed oma naisi, naabrid üksteist (14) Arvamus Vabariigi teine inimene (6) Rahale tekkis rahvus (1) Väärikat ei saa alandada (16) Marju Himma-Kadakas: kus me infokorratuses asume? (1) John Lennon ja läbimurre LSDga (2) Kultuur Nädala plaat. Tööstusrajooni melanhoolia John Lennon ja läbimurre LSDga (2) Sport Rootslanna, kel aukohal sõnad «ema» ja «isa» (2) Jaanus Kriiski kolumn: vaba Eesti sport on teelahkmel Mahakantud Žalgiris uskus, näitas iseloomu ja jõudis sihile NBA play-off’i ootel ehk naljakuust saab mängukuu Kodu Kaasaegne kasvuhoone teeb taimekasvatuse töö omaniku eest ära AK Tarmo Soomere: poolsurnud kassist rehepapliku deemonini ehk kas saame elada poolsuletud süsteemis? (28) Toomas Kiho: sada aastat seadusandjat Marju Himma-Kadakas: kus me infokorratuses asume? (1) Nädala plaat. Tööstusrajooni melanhoolia John Lennon ja läbimurre LSDga (2) Arter Stsenarist Martin Algus: mulle meeldib kõik, mis puudutab keelt! Ott Tänaku tõehetk kinolinal Kolhoosiaeg kolib vabaõhumuuseumi (2) Jüri Kolk: suurpuhastuse õndsus ja häda Unusta kõhnus! Ideaalmõõdud on rind 110, vöö 90, puus 120 Kui «Bambi» kohtub «Jääajaga» «Lemmikloomasurnuaid»: pöörane matmispidu Suvepealinn kutsub sööma Sõiduproov. Range Rover Evoque: nagu mööda rööpaid VIDEO. Moeese, milleta kevad ei tule Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kaasaegne kasvuhoone teeb taimekasvatuse töö omaniku eest ära

3 min lugemist
Luksuslikumad lahendused täidavad ka aiapaviljoni ülesannet. FOTO: Kirstine Mengel

Jahedast kevadest hoolimata on käes paras aeg kasvuhoones tegutsemiseks. Kui selline majake aiast veel puudu, tasub võtta hetk ja süveneda sellesse, kuidas parim ehitis välja valida.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Uue kasvuhoone valimiseks on paras aeg just varakevadel, ja nagu ikka, algab kõik planeerimisest, ütleb kasvuhooneid müütava ettevõtte Vitavia esindaja Marge Laan. Ideaalis võiks põhilise istutamishooaja alguseks kõik juba tehtud olla, nii et kui praegu kärmelt tegutseda, jõuab veel õigeks ajaks valmis.

Kuid kasvuhoonet osta ja paigaldada saab põhimõtteliselt igal ajal – vast südatalvel mitte –, sest paigaldustööd võivad olla keerukad või suisa välistatud. Ülle Raudsepp ettevõttest Kasvuhooned räägib, et väga sageli ostetakse kasvuhooneid ka suvepuhkuste ajal, mil on rohkem aega tellimisele ja paigaldamisele keskenduda.

05.04.2019 08.04.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto