Sisukord
Nädala näod
Postimees
06.04.2019
Eesti Peskov: Putin tahab hajutada Eesti hirme (43) Majandus Ardo Hansson sai ametisse Reformierakonna kiuste (20) Välismaa Killu-Villu võitlused Riia meerile sai saatuslikuks linna raha väärkasutamine Tülikas külaline tõstetakse tänavale (2) AJA PEEGEL. Hutu emad tapsid tutsi sülelapsi, mehed oma naisi, naabrid üksteist (14) Arvamus Vabariigi teine inimene (6) Rahale tekkis rahvus (1) Väärikat ei saa alandada (16) Marju Himma-Kadakas: kus me infokorratuses asume? (1) John Lennon ja läbimurre LSDga (2) Kultuur Nädala plaat. Tööstusrajooni melanhoolia John Lennon ja läbimurre LSDga (2) Sport Rootslanna, kel aukohal sõnad «ema» ja «isa» (2) Jaanus Kriiski kolumn: vaba Eesti sport on teelahkmel Mahakantud Žalgiris uskus, näitas iseloomu ja jõudis sihile NBA play-off’i ootel ehk naljakuust saab mängukuu Kodu Kaasaegne kasvuhoone teeb taimekasvatuse töö omaniku eest ära AK Tarmo Soomere: poolsurnud kassist rehepapliku deemonini ehk kas saame elada poolsuletud süsteemis? (28) Toomas Kiho: sada aastat seadusandjat Marju Himma-Kadakas: kus me infokorratuses asume? (1) Nädala plaat. Tööstusrajooni melanhoolia John Lennon ja läbimurre LSDga (2) Arter Stsenarist Martin Algus: mulle meeldib kõik, mis puudutab keelt! Ott Tänaku tõehetk kinolinal Kolhoosiaeg kolib vabaõhumuuseumi (2) Jüri Kolk: suurpuhastuse õndsus ja häda Unusta kõhnus! Ideaalmõõdud on rind 110, vöö 90, puus 120 Kui «Bambi» kohtub «Jääajaga» «Lemmikloomasurnuaid»: pöörane matmispidu Suvepealinn kutsub sööma Sõiduproov. Range Rover Evoque: nagu mööda rööpaid VIDEO. Moeese, milleta kevad ei tule Meelelahutus Koomiks Sudoku

Väärikat ei saa alandada

1 min lugemist
Kersti Kaljulaid FOTO: Sander Ilvest

Niipea kui sel nädalal sai avalikuks president Kersti Kaljulaidi (49) otsus minna 18. aprillil Moskvasse, hakati visiidi ümber ja kohale laduma küsimärke, üks rasvasem kui teine: küll pole kohtumise sisust küllalt teada, küll olevat karta, et juhtub midagi alandavat – kuni selleni välja, et see ettevõtmine ise on kohatu.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Selles ei ole midagi alandavat, et kahe presidendi kohtumise initsiatiiv tuleb Eesti poolelt. Selge see, et meie renoveeritud saatkonnahoonet avama minna poleks küllaldane põhjus Moskvasse sõita.

Missugune tahes ka poleks Venemaa riigipea Vladimir Putini reaktsioon president Kaljulaidi jutuks võetavate põhimõtteliste teemade asjus või kui tahes ebameeldiv tema käitumine – Kaljulaidi hoiak käituda kui võrdne võrdsega äratab sümpaatiat.

05.04.2019 08.04.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto