Sisukord
Maailm
Postimees
06.04.2019
Eesti Peskov: Putin tahab hajutada Eesti hirme (43) Majandus Ardo Hansson sai ametisse Reformierakonna kiuste (20) Välismaa Killu-Villu võitlused Riia meerile sai saatuslikuks linna raha väärkasutamine Tülikas külaline tõstetakse tänavale (2) AJA PEEGEL. Hutu emad tapsid tutsi sülelapsi, mehed oma naisi, naabrid üksteist (14) Arvamus Vabariigi teine inimene (6) Rahale tekkis rahvus (1) Väärikat ei saa alandada (16) Marju Himma-Kadakas: kus me infokorratuses asume? (1) John Lennon ja läbimurre LSDga (2) Kultuur Nädala plaat. Tööstusrajooni melanhoolia John Lennon ja läbimurre LSDga (2) Sport Rootslanna, kel aukohal sõnad «ema» ja «isa» (2) Jaanus Kriiski kolumn: vaba Eesti sport on teelahkmel Mahakantud Žalgiris uskus, näitas iseloomu ja jõudis sihile NBA play-off’i ootel ehk naljakuust saab mängukuu Kodu Kaasaegne kasvuhoone teeb taimekasvatuse töö omaniku eest ära AK Tarmo Soomere: poolsurnud kassist rehepapliku deemonini ehk kas saame elada poolsuletud süsteemis? (28) Toomas Kiho: sada aastat seadusandjat Marju Himma-Kadakas: kus me infokorratuses asume? (1) Nädala plaat. Tööstusrajooni melanhoolia John Lennon ja läbimurre LSDga (2) Arter Stsenarist Martin Algus: mulle meeldib kõik, mis puudutab keelt! Ott Tänaku tõehetk kinolinal Kolhoosiaeg kolib vabaõhumuuseumi (2) Jüri Kolk: suurpuhastuse õndsus ja häda Unusta kõhnus! Ideaalmõõdud on rind 110, vöö 90, puus 120 Kui «Bambi» kohtub «Jääajaga» «Lemmikloomasurnuaid»: pöörane matmispidu Suvepealinn kutsub sööma Sõiduproov. Range Rover Evoque: nagu mööda rööpaid VIDEO. Moeese, milleta kevad ei tule Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tülikas külaline tõstetakse tänavale

2 min lugemist
  • Julian Assange redutab Ecuadori Londoni saatkonnas juba seitsmendat aastat.
  • Wikileaksi asutajat ähvardab väljatõstmisel vahistamine.
  • Assange pelgab väljaandmist ja kohtumõistmist Ameerika Ühendriikides.
Ecuadori saatkonna töötajaid häirib ka see, et Julian Assange ei korista oma kassi järelt.  FOTO: Reuters/ScanPix

Wikileaksi asutajale Julian Assange’ile juba seitsmendat aastat varjupaika pakkuval Ecuadori saatkonnal Londonis on saanud tülikast austraallasest kõrini ning Wikileaksi kinnitusel kavatsetakse ta pärast mitmeid ähvardusi ja hoiatusi tänavale tõsta.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Ecuadori kõrge valitsusametnik ütles Wikileaksile, et Julian Assange visatakse järgnevate tundide või päevade jooksul [saatkonnast] välja,» teatas Wikileaks üleeile õhtul Twitteris. Organisatsiooni kinnitusel kasutatakse ajendina nn INA paberite skandaali ja Ecuadori võimudel on kokkulepe Ühendkuningriigiga tema vahistamiseks. Ecuadori valitsus lükkas need väited ümber ja teatas, et nemad kuulujutte ei kommenteeri.

05.04.2019 08.04.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto