Sisukord
Arvamus
Postimees
01.06.2020
Suur intervjuu ⟩ Kriis tõi esile selle, mis niigi olemas oli (28) Eesti Eesti lühiuudised Graafikud ⟩ Erakonnad elavad võlast võlga (4) Tänasest tohib jälle igasuguseid asju teha (8) Majandus Estraveli juht: jõudsime ajaloolisse äärmusesse Majanduse lühiuudised Majandusnäitajad viitavad, et enne paranemist läheb hullemaks Kütusefirmad tõstsid vaikselt bensiini hinda Välismaa KOHALIK VAADE ⟩ Lätil oli pandeemias Eestist rohkem õnne (10) PÕHJALA VAADE ⟩ Kas Rootsi ja Taani muutusid ihneks? Välismaa lühiuudised USAs vahistati üle tuhande protestija (1) Arvamus Juhtkiri: oleme roherongile hilinemas (4) Herman Kelomees: debatiduellid ja -duetid VÄITLUS ⟩ Kas von der Leyeni plaan on Eesti suhtes õiglane? (30) Marge Tänava: klassiruum hirmutab noori (3) Loretta Kruusimäe: oma kodu või hooldekodu? (3) Sergei Metlev: muuseum õilistab Kultuur «Novell on varmas tabama ja jäädvustama ka ajavaimu pisimaid virvendusi» Eesti novellikunsti visiitkaart Sport Reportaaž ⟩ Rattaproff Norman Vahtra päästis Postimehe ajakirjaniku Spordi lühiuudised Suvine korvpallihooaeg algas efektselt Tartu Kudemisrändel latikas meelitab Emajõe kaldad kalastusturiste täis (1) Eili Arula: andke aega amortiseeruda Mari-Liis Pintson: üks õhupall koroonaaja tõelistele kangelastele Tartu lühiuudised Linnapea: kriisi mõju linnaeelarvele pole ränk, vaid mõõdukas Tammeka naiskond võttis meistriliigas vastu kaotuse Jaani kiriku terrakotade read täienesid paarikümne kujuga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Jürgen Ligi: kuhu kaob meie vabadus?

4 min lugemist
Jürgen Ligi. FOTO: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Eestile tähendab rahvusriikluse ja liberaalse demokraatia vastandamine iket ja vanglat, hoiatab riigikogu liige Jürgen Ligi.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Näita lollile Kuud, loll vahib sõrme, teadis vanarahvas, noorem rahvas aga vist jäigi vaatama oma saadiku sõrmi. Kui kõik näis anatoomiliselt korrektne, tõreleti isegi arvustajatega, kes viitasid hoopis näppude taga olevale maailmale.

Ei sõrmedel ega sõnadel ole suurt tähendust ilma omaniku, adressaadi ja sõnumita. Ruuben Kaalepi sõnum oli rõõm, kui tulnuks tunda häbi, sest hommikul oli ajaleht avanud tema osaluse rahvusvahelises vaenuliikumises, illustratsiooniks antisemiitlik mõnitamine tema enda ja ta sõprade poolt. Samale sektile, kes enda liikmeid pelgalt kuuluvuse järgi üle- ja teisi alavääristab, kuulus tema žest riigikogu vande andmisel.

30.05.2020 01.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto