Öised seiklused raudsel rindel

Kes küll käivad öösel trennis? Pilt on illustreeriv. FOTO: SCANPIX

Kes on need hullud, kes öösel rauda tõstma tormavad? Vaja uurida! Fakt on see, et niisugust rahvast leidub. Muidu poleks ju mõtet 24/7 fintessklubidel, mis nüüd jõudnud ka Eestisse.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Reede hilisõhtu. Minu tavaline sportlik tegevus sellisel kellaajal on klaasitõste kusagil baaris või kiired kontsakükid teel baari. Nii see paraku on – pole ma mingi eeskujulik trennitšikk. Kuid täna teesklen, et olen. Läheme koos fotograafiga luurele 24-7 Fintessi ööpäev läbi tegutsevasse jõusaali. Juhusliku valiku põhimõttel võtame sihikule Akadeemia tee klubi Tallinnas, kuid seesuguseid trennitempleid tõelistele fanaatikutele on linna peal kokku viis, lisaks pealinnast kaugemalgi. Raud aina ragiseb ja rahvast jätkub kõikjale – vaprad jõusaalisõdalased need eestlased, müts maha!

Spordiklubi pääsla paistab raudsete trellide rägastiku poolest sama turvaline nagu vanglauks. Enne trennihunt siit välja ei saa, kui tuhat kükki tehtud, mis? Tegelikult on põhjus märksa proosalisem: kindel uks on vajalik tagamaks sportijate rahu, sest üllatus-üllatus – erinevalt tavalisest klubist kedagi sind vastu võtmas pole. Tuled omapäi, punnitad, nagu jaksad, ning teed minekut. Introverdi unelm, mis?

26.04.2019 29.04.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto