Sisukord
Auto
Tänane leht
27.04.2019
Eesti Narkoärikad kasutasid uimasti peitmiseks tänavale pargitud autosid TalTechi nimesõjas põrkuvad tippteadlased ja -advokaadid (8) Dementsus võtab mälu, kuid emotsioonid jäävad (1) Majandus Vanas tehasehoones valmivad odavad tipptoidud (1) Rahva käes on tuhandeid ohtlikke signaalrakette Välismaa Macron nõuab vastutastuks maksukärbetele protestijate taltumist (1) Baltlased peavad hakkama Läänemere kaitset tõsiselt võtma (2) Arvamus Juhtkiri: merevägi pole naljaasi (2) Eili Arula: miks tartlased sabatavad? Kõige ameerikalikumad ettevõtjad (7) Mees teab, mis mees teeb (13) Poolsada elamata elu (1) Üleöö töötu meistertreener Katedraal ja kunstiajalugu Nibu, mis raputas ja muutis maailma Nädala plaat. Anderson .Paak virgutab keha ja vaimu talveunest ärkama Nädala plaat. Kas Lõuna-Korea poistebänd on uus The Beatles? Kultuur Katedraal ja kunstiajalugu Nibu, mis raputas ja muutis maailma Nädala plaat. Anderson .Paak virgutab keha ja vaimu talveunest ärkama Nädala plaat. Kas Lõuna-Korea poistebänd on uus The Beatles? Kodu Päikeseelektrit toodab juba paar tuhat kodu (1) AK Enn Tõugu: arstide tehisintellekt Katedraal ja kunstiajalugu Nibu, mis raputas ja muutis maailma Nädala plaat. Anderson .Paak virgutab keha ja vaimu talveunest ärkama Juurikas: Kunstnike liidu aastanäituse avamine Nädala plaat. Kas Lõuna-Korea poistebänd on uus The Beatles? Anton Irv – Vabadussõja kartmatu väepealik Arter Ott Kaukver, hinnatuim eestlane Räniorus: Silicon Valley annab tunde, nagu elaksin arteril Tahaks teada: kas suvi lubab Eestis riidest lahti koorida? (4) Perearst Karmen Joller: iga seletamatu valu põhjuseid ei ole vaja otsida (6) Hea lugeja! Osale fotokonkursil «Minu ilus ema»! Kuveidi lapsed õpivad eestlase abil inimest tundma (3) Kas lapsi huvitab veel kunst? Filmiarvustus «Uju või upu»: keskeakriis on kukepea Volbrivorstid. Miks mitte peediga Öised seiklused raudsel rindel Tsikli sõiduproov. Honda CMX500 Rebel: tagasi sadulasse Totaalne pimendamine elutoas VIDEO. Saage tuttavaks: särav uus moetalent lõikas lapsena kardinad lõhki ja tegi endale tualette (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tsikli sõiduproov. Honda CMX500 Rebel: tagasi sadulasse

4 min lugemist
Honda CMX500 Rebel FOTO: Esta Tatrik

Kui sa oled mõelnud, et ei hakka enam mootorrattaga sõitma, võib Honda Rebel olla sobiv abivahend sellest mõttest loobumiseks.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Minu kokkupuude mootorratastega algas üsna varakult. Juba enne kooli õnnestus mul teada saada, et arukas inimene ei pane jalga sõidust tulnud K-750 silindri vastu. Siis on selge mälupilt, kuidas isa Uulu rannas tõrkuva magneetosüütega Pannoniat mändide all käima jookseb. Pärast tuli suur pikne ja müristamine. Ja Pannonia paagi peale leistangist kinni hoidma tõstis isa mind umbes samal ajal, kui ma lugema õppisin (ka millalgi enne kooli).

Mõned sissejuhatavad katsed tsikliga sõita tegin sõbra vanaisa Kavrovetsiga. Edasi tuli natuke pikem periood Pannonia sadulas. Ja eluline kogemus, et IZ Planeta Sport viskab noka üles esimese hooletu randmeliigutuse peale. Pannonia mootori võtsin lahti. Siis tekkisid teised huvid ja lahti ta jäigi. Aga see kõik ei pidanud nii jääma.

Võta oma tsikkel ja sõida

Minu «Tagasi sadulasse»-projekti otsustav faas mahtus suuremas osas ühte reedesesse päeva aprilli alguses.

26.04.2019 29.04.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto