Sisukord
Krimi
Tänane leht
27.04.2019
Eesti Narkoärikad kasutasid uimasti peitmiseks tänavale pargitud autosid TalTechi nimesõjas põrkuvad tippteadlased ja -advokaadid (8) Dementsus võtab mälu, kuid emotsioonid jäävad (1) Majandus Vanas tehasehoones valmivad odavad tipptoidud (1) Rahva käes on tuhandeid ohtlikke signaalrakette Välismaa Macron nõuab vastutastuks maksukärbetele protestijate taltumist (1) Baltlased peavad hakkama Läänemere kaitset tõsiselt võtma (2) Arvamus Juhtkiri: merevägi pole naljaasi (2) Eili Arula: miks tartlased sabatavad? Kõige ameerikalikumad ettevõtjad (7) Mees teab, mis mees teeb (13) Poolsada elamata elu (1) Üleöö töötu meistertreener Katedraal ja kunstiajalugu Nibu, mis raputas ja muutis maailma Nädala plaat. Anderson .Paak virgutab keha ja vaimu talveunest ärkama Nädala plaat. Kas Lõuna-Korea poistebänd on uus The Beatles? Kultuur Katedraal ja kunstiajalugu Nibu, mis raputas ja muutis maailma Nädala plaat. Anderson .Paak virgutab keha ja vaimu talveunest ärkama Nädala plaat. Kas Lõuna-Korea poistebänd on uus The Beatles? Kodu Päikeseelektrit toodab juba paar tuhat kodu (1) AK Enn Tõugu: arstide tehisintellekt Katedraal ja kunstiajalugu Nibu, mis raputas ja muutis maailma Nädala plaat. Anderson .Paak virgutab keha ja vaimu talveunest ärkama Juurikas: Kunstnike liidu aastanäituse avamine Nädala plaat. Kas Lõuna-Korea poistebänd on uus The Beatles? Anton Irv – Vabadussõja kartmatu väepealik Arter Ott Kaukver, hinnatuim eestlane Räniorus: Silicon Valley annab tunde, nagu elaksin arteril Tahaks teada: kas suvi lubab Eestis riidest lahti koorida? (4) Perearst Karmen Joller: iga seletamatu valu põhjuseid ei ole vaja otsida (6) Hea lugeja! Osale fotokonkursil «Minu ilus ema»! Kuveidi lapsed õpivad eestlase abil inimest tundma (3) Kas lapsi huvitab veel kunst? Filmiarvustus «Uju või upu»: keskeakriis on kukepea Volbrivorstid. Miks mitte peediga Öised seiklused raudsel rindel Tsikli sõiduproov. Honda CMX500 Rebel: tagasi sadulasse Totaalne pimendamine elutoas VIDEO. Saage tuttavaks: särav uus moetalent lõikas lapsena kardinad lõhki ja tegi endale tualette (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Narkoärikad kasutasid uimasti peitmiseks tänavale pargitud autosid

2 min lugemist
  • Tallinna narkojõuk üüris uimastite ladustamiseks konspiratiivkortereid.
  • Kaubitsejad panid uimasti sõidukisse, kust ostja selle peagi kätte sai.
  • Narkotalituse jaoks oli tegemist ühe mulluse olulisema töövõiduga.
Narkotalituse ametnikud said mullu 1. novembril Maardu eramajast kätte üle 13 kilogrammi marihuaanat, mis oli pakitud Maxima kilekottidesse. FOTO: MTA narkotalitus

Maksu- ja tolliameti narkotalitus sai jälile hästi organiseeritud Tallinna narkojõugule, kes üüris uimastite ladustamiseks konspiratiivkortereid ja kasutas nende edasiandmiseks tänavatele pargitud autosid.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Uurimise käigus kogutud tõendid andsid alust esitada süüdistuse, et jõuk äritses mullu poole aasta jooksul ligi kilogrammi kokaiini ja 27 kilogrammi marihuaanaga. Sellega saaks tekitada narkojoobe 45 000 inimesele ehk kogu Pärnu linna elanikkonnale.

Riigiprokuratuur saatis eelmisel nädalal kohtu ette 44-aastase Sergei, 47-aastase Vladimiri, 24-aastase Elise, 49-aastase Nikolai, 44-aastase Romani, 34-aastase Grigori ning 28-aastase Ilja. Neist neli esimest on vahi all, kolm viimast aga vabaduses.

Kahte süüdistatavat on varem karistatud narkokuritegude eest, seejuures grupi liidrit välisriigis. Ühte neist on varem karistatud liikluskuriteo eest. Osa süüdistatavaid pole varem millegagi politsei tähelepanu pälvinud.

26.04.2019 29.04.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto