Sisukord
Auto
Postimees
04.05.2019
Eesti Uuring ei näita erakondade varjatud rahastamist Purunenud kabast polnud paberites jälge (11) Kohus: kaba murdumine relvatestil oli lubatav (5) Erihooldekodude laialikolimine põrkub vastuseisudele (11) Vaene sõidab auto, rikas rongiga (19) Majandus Investor Mari: rahasadu ja kevadpuhastus Veeohutuskampaania keskendub eakatele Välismaa HIVi ja C-hepatiiti nakatatud britid otsivad õiglust AJA PEEGEL: Homo europaeus – müüt või tegelikkus? (2) Ogoni hõim unistab joogiveest, mis ei lõhnaks nafta järele (3) Arvamus Juhtkiri: hooldekodust teiste sekka (5) Anna Põld: «emotsionaalselt ülesköetud naine» (79) Kuidas müüa Eestit? Halva mängu juurde ei pea head nägu tegema (184) Visa võitleja (2) Miljarditehas 2.0 (8) Väike vihale aetud maag Nädala plaat. Maria Faust tõmbab hinge Pealpool pilvi paistab alati päike Kultuur Kuidas müüa Eestit? Kirg, muusika ja pühendumine: 70 aastat esimesest džässifestivalist Eestis (1) Nädala plaat. Maria Faust tõmbab hinge Pealpool pilvi paistab alati päike Tallinn Vaene sõidab auto, rikas rongiga (19) Kodu Eesti naine tõestab, et ideaalne kodu võib olla väga pisike (3) AK Kuidas müüa Eestit? Tšornobõl: et inimesed jumala eest teada ei saaks Peeter Langovitsi tagasivaade: poliitilised talgud Tallinn 800: nunnade kapsaaeda kaotatud pühadus? Vikerkaar loeb. Me vajame uusi Madis Kõivu lugemisi (1) Ühiskonna- ja moraalikriitikat 200 aasta tagant Romantismi kompendium Nädala plaat. Maria Faust tõmbab hinge Pealpool pilvi paistab alati päike Juurikas. Jüri Ratas ja kommete kool (3) Arter Arteri suur lugu. Victor Crone: Armastuskirjade assistenti mul veel ei ole (5) Vaadake, millised loomad lähevad vapralt sõtta Justin Petrone: aus kirjanik võidab alati (1) Ameerika luksuskaup on kõrgharidus (2) Minu pirakas Nepali pulm (2) VIDEO: Kuidas teha ise šokolaadikomme? Filmiarvustus «Vaat kus paar». Teraapiafilm meestele, kes tunnevad, et neist ei piisa… Köögirõõmu rohurohelisest: küpseta mahlakat naadi-porgandipirukat Pullerits proovib järele: kui raske on rada, mida peab elus korra sõitma iga tõeline rattur? (1) Sõiduproov. Toyota Camry: 15 aastat hiljem ja Avensise asemel Elektritõuks on megasuur fun! (5) Eesti mehed on rääkinud! Kõrge konts ja punane suu polegi enam seksikad! (4) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sõiduproov. Toyota Camry: 15 aastat hiljem ja Avensise asemel

3 min lugemist
Toyota Camry. FOTO: tootja

Toyota Camry on pika vaheaja järel Euroopas tagasi. Hübriidina. Avensise tootmisele tõmbas Toyota mõni aeg tagasi joone alla, et asendada see natuke suurema Camryga.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Et meil siin Euroopas pole 15 aastat Camryst suurt midagi kuulda olnud, ei tähenda, et see mujal maailmas samamoodi oleks. Camry on Toyota üleilmne müügihitt ja nii varsti juba 40 aastat jutti. Eriti armastavad teda ameeriklased. Aga mitte ainult. Suurt sedaani on sajas riigis kokku müüdud 19 miljonit. 15-aastase pausi järel tõi Toyota mudeli Vanasse Maailma tagasi ning usub, et hübriidajam annab eurooplaste silmis konkurentide ees eelise.

Pisut veider küll, aga konkurentidest esimesena tuleb ette Lexus ES. Loomulikult on neil kahel autol väga palju ühist. Perekonnavärk ju. Pealegi on ES Lexuse margi üldse kõige müüdum mudel. Ka siin peitub põhjus ameeriklastes. Äsja Eestissegi jõudnud ES vahetas Euroopa turul välja Lexus GSi, mille peaaegu 30-aastase teekonna viimane ots kujunes päris vaevaliseks. Vähest müügiedu ei saa aga otseselt ette heita Toyota Avensisele, mille tootmisele tõmbas Toyota joone alla, et asendada see natuke suurema Camryga.

Camry tuleb müügile vaid iselaadiva hübriidajamiga ning valida saab põhimõtteliselt üksnes varustustasemete vahel. Neid on viis ja nende nimetamisel pole oldud tagasihoidlik.

03.05.2019 06.05.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto