Sisukord
Ilu & mood
Tänane leht
04.05.2019
Eesti Uuring ei näita erakondade varjatud rahastamist Purunenud kabast polnud paberites jälge (11) Kohus: kaba murdumine relvatestil oli lubatav (5) Erihooldekodude laialikolimine põrkub vastuseisudele (11) Vaene sõidab auto, rikas rongiga (19) Majandus Investor Mari: rahasadu ja kevadpuhastus Veeohutuskampaania keskendub eakatele Välismaa HIVi ja C-hepatiiti nakatatud britid otsivad õiglust AJA PEEGEL: Homo europaeus – müüt või tegelikkus? (2) Ogoni hõim unistab joogiveest, mis ei lõhnaks nafta järele (3) Arvamus Juhtkiri: hooldekodust teiste sekka (5) Anna Põld: «emotsionaalselt ülesköetud naine» (76) Kuidas müüa Eestit? Halva mängu juurde ei pea head nägu tegema (176) Visa võitleja (2) Miljarditehas 2.0 (8) Väike vihale aetud maag Nädala plaat. Maria Faust tõmbab hinge Pealpool pilvi paistab alati päike Kultuur Kuidas müüa Eestit? Kirg, muusika ja pühendumine: 70 aastat esimesest džässifestivalist Eestis (1) Nädala plaat. Maria Faust tõmbab hinge Pealpool pilvi paistab alati päike Tallinn Vaene sõidab auto, rikas rongiga (19) Kodu Eesti naine tõestab, et ideaalne kodu võib olla väga pisike (3) AK Kuidas müüa Eestit? Tšornobõl: et inimesed jumala eest teada ei saaks Peeter Langovitsi tagasivaade: poliitilised talgud Tallinn 800: nunnade kapsaaeda kaotatud pühadus? Vikerkaar loeb. Me vajame uusi Madis Kõivu lugemisi (1) Ühiskonna- ja moraalikriitikat 200 aasta tagant Romantismi kompendium Nädala plaat. Maria Faust tõmbab hinge Pealpool pilvi paistab alati päike Juurikas. Jüri Ratas ja kommete kool (3) Arter Arteri suur lugu. Victor Crone: Armastuskirjade assistenti mul veel ei ole (5) Vaadake, millised loomad lähevad vapralt sõtta Justin Petrone: aus kirjanik võidab alati (1) Ameerika luksuskaup on kõrgharidus (2) Minu pirakas Nepali pulm (2) VIDEO: Kuidas teha ise šokolaadikomme? Filmiarvustus «Vaat kus paar». Teraapiafilm meestele, kes tunnevad, et neist ei piisa… Köögirõõmu rohurohelisest: küpseta mahlakat naadi-porgandipirukat Pullerits proovib järele: kui raske on rada, mida peab elus korra sõitma iga tõeline rattur? (1) Sõiduproov. Toyota Camry: 15 aastat hiljem ja Avensise asemel Elektritõuks on megasuur fun! (5) Eesti mehed on rääkinud! Kõrge konts ja punane suu polegi enam seksikad! (4) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti mehed on rääkinud! Kõrge konts ja punane suu polegi enam seksikad!

4 min lugemist
Kõrged kontsad, piiluvad pitsid ja pruntis punahuuled - on see täna seksikas ja naiselik või hoopis hale ja odav? FOTO: Kristina Herodes

Mis teeb naise naiselikuks? Noh, see on ju lihtne! Kõrged kontsad, kitsas kleit ja punane suu… Nii arvavad naised. Aga ajad muutuvad ja nii ka see, mida tajutakse naiselikuna. Arter uuris meeste arvamust ja imestas ennast kringliks! Kinnita turvavöö, sest sõna on meestel.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kõrged kontsad on tänapäeval miski, mida mehed ei kanna. Ainult naised. Niisiis võiks arvata, et kõrge konts on midagi vaieldamatult seksikat, naiselikku ja kütkestavat… Aga võta näpust!

«Kui naisel pole mugav, siis ta seksikas olla ei saa! Tennad on naiselikud, kontsad on hoopis mutilikud!» (Üle keskmise kena noormees.)

«Kontsad on selge märk ebakindlast naisest! Kui naine nii palju pingutab, et ei saa normaalselt käiagi, siis kindlasti ta mingi lahe ja enesekindel naine tegelikult ei ole!» (Kolmekümnendates naistelemmik.)

Kontsad - naiselikud või mutilikud? Mehed teavad tõde! FOTO: Leo Lintang / PantherMedia / Leo Lintang

«Kontsad on arusaamatu asi…» mõtiskleb teadushuviline noorsand.

Meestele on müsteerium, miks naised peaksid kandma midagi, mis on ilmselgelt ebamugav. Kuid leidub siiski ka kontsafännidest mehi.

«Kõrged kontsad on vahvad – naine on tavaliselt natuke lühem, aga siis järsku kasvab nagu võluväel üle pea. Minu meelest kantakse kõrgeid kontsi hoopis liiga harva!» (Jurist.)

«Kui naine oskab kontsadel käia, annab see talle meeletu jõu. Aga naiselikkus siin asjasse ei puutu, kontsadele tõstetud ilusad jalad on hoopis naiste jõudemonstratsioon!» (Eraettevõtte juht.)

Punased huuled. Oo jaa – neid on võimatu mitte märgata, kuid märkamise ja meeldimise vahele alati võrdusmärki panna ei saa.

«Punased huuled on keelumärk – ära puutu. Suudlematu naine!» (Viiekümnendates härra Saksamaalt.)

«Meik ei tee kedagi naiselikumaks,» teatab kahekümnendates mees. «Kui see just väga tagasihoidlikult tehtud pole. Keegi alles rääkis, et tal on mingi vaimne häire meigiga, ta ei suuda meigitud inimesele näkku vaadata – servast tundsin selle seisukoha ära küll!»

Sügavad dekolteed. Kurvid on naiselikud, see on küll kindla peale minek! Aga võta näpust – näkku kargav naiselikkus on mehed ära tüüdanud ja mõjub pigem banaalselt kui peibutavalt.

«Tunnen tõsist ebamugavust, kui töises situatsioonis mulle rinnad näkku lükatakse. Paratamatult sa vaatad neid, pole ju võimalik mööda vaadata! Miks naised end ometi kinni ei kata?! Ja mingi lainetav suur rind ei pruugi lähivaates absoluutselt esteetiline vaatepilt olla. Kurvid on näha ka siluetist, see on palju naiselikum.» (Rahvusvahelise ettevõtte keskastmejuht.)

«Kui naisel midagi öelda ei ole, on see jube hea valik! Keegi ei märka siis enam suletud suud ega tühja pilku.» (Poliitik.)

«No midagi ei tohi enam öelda, kohe oled ahistaja, eks ole! Naised kannavad, mis tahavad, kus tahavad ja millal tahavad, aga mingi hea maitse võiks siiski alles jääda. Kuskil peol, õhtusel ajal on see OK. Või suvel, puhkusel. Aga päeval ja veel meie kliimas. Jõle!» (Ärimees, kolmekümnendate lõpus.)

Pitsid niidavad alati? FOTO: SCANPIX

Pesu ja sukad. Kui miski muu ei niida, on see naiselikkuse viimane trump, mis alati peaks töötama… Aga mida ütlevad tänapäeva mehed ise?

«Pesu, mis paistab? Maitselage ja hale!» (Noor keskastmejuht.)

«Ma kindlasti vaatan, kuid sealjuures ei tunne ennast mugavalt ei mina ega see naine. Mingi kauge võõras naine – kandku! Aga kui seda teeks mu oma naine, sõber või isegi kolleeg… Ma usun, et soovitaksin tal endast rohkem lugu pidada.» (Keskealine ajakirjanik.)

«Pesu, pitsid, sukad… Seksika naise seljas väga kena. Ebakindla naise seljas abitu tähelepanu lunimine.» (Meelelahutusärimees.)

«Väga palju loeb, millest me räägime! Sukad on ilusad, aga pitsid võiksid nähtavale tulla erutava üllatusena alles siis, kui naisega midagi lähemat lahti läheb. Muidu on see sama nõme kui trammis seksida.» (Tõsine töömees.)

Mis siis on tänapäeval naiselik?

03.05.2019 06.05.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto