Sisukord
Muusika
Postimees
11.05.2019
Eesti Üksikema: kõigega saab hakkama. Iseasi, mis hinnaga (12) Vana DNA näitas, millal Uurali geenid Eestisse jõudsid (15) Paljastus Venemaa veebiorgiate varjatud äri Tallinnas (18) Majandus Tallinna börsil käib ilus dividendisadu Kunda sadam unistab liinist Loviisasse (1) Trump peab Hiina imporditolle kaubandusleppest kasulikumakski Välismaa Hiinlased pühivad uiguurid suurprojekti jalust (2) Arvamus Juhtkiri: üksikvanem ei tohi jääda üksi (3) Margus Parts: Hiina kilpkonn puksib naabreid (1) Suurärimehe valus maandumine (6) Jalgpalli renessanss Karistus juba käes (10) Aasta tähtsaim beebi (2) Andres Adamson: Posti(mehe)papa 200 aasta juubeli puhul (6) Kultuur Muusika, mis mõjub seedimisele hästi Tantsitakse, kuni maailm lahustub Kitarripopp ei ole surnud Teadus Vana DNA näitas, millal Uurali geenid Eestisse jõudsid (15) Kodu Kogukonnaaed toob naabrid ühisele peenrale AK Sten Weidebaum: laulupidu pühendusega õpetajalt - Johann Voldemar Jannsen 200 Jaak Valge: „Kellele iseseisvus, kellele ike“ (48) Juurikas. Emotsionaalselt ülesköetud naised Andres Adamson: Posti(mehe)papa 200 aasta juubeli puhul (6) Juurikas. Tulnukad ründavad Juurikas. Ott Tänak sõidab liinibussiga Tartust Otepääle: live blogi Juurikas. Kuressaares tabati töömees Arter Suursaadik Jonatan Vseviov – mees, kes aitas eestlased viisata USAsse (1) Uus tase Eesti spordis: nüüd läheb löömaks! Filmiarvustus «Pokémon: detektiiv Pikachu»: inimese ja Pokémoni pika sõpruse lugu Emadepäevaks: küpseta inglikooki või tee kihilist kausimagusat Tuntud suunamudija saatuslik kannapööre Sõiduproov: Mazda 3. Kõige ilusam punane Kuidas nafta merepõhjast kätte saadakse? Roosa on salakaval toon, mis mõjub nii nagu sa iial arvata ei oskaks! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Muusika, mis mõjub seedimisele hästi

2 min lugemist
Sunn O))) album „Life Metal“ FOTO: plaat

Andy Warhol ütles kunagi, et kõik Coca-Colad on ühesugused ja kõik on head. John Peel ütles kunagi ansambli The Fall kohta, et nad on alati samad ja alati erinevad.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Gilles Deleuze’il on raamat pealkirjaga „Erinevus ja kordus“. Selles liinis saame jätkata ka USA drone-metal-duoga (Stephen O’Malley ja Greg Anderson) Sunn O))), kellel ilmus just uus plaat „Life Metal“ ja ühtlasi saabus ka teade, et nad esinevad oktoobris Tallinnas. Seda kontserti ma ootan, sest olen kuulnud nende live’idest palju head, aga ise pole näinud. Erik Morna kirjutas FBs, kuidas nende live on olnud tema elu parimaid, pärast seda seisnud ta lihtsalt tardununa lava ees ega pannud tähelegi, et muu rahvas oli juba minema läinud. Ka on Sunn O))) kontsertide kohta räägitud omamoodi hirmulugusid, kuidas sagedused on seal nii madalad, et on esinenud juhtumeid, kus inimestel on seal vastu tahtmist kaka püksi tulnud.

„Life Metali“ produtsendiks on alternatiivrokimaailma üks kurikuulsamaid produtsente Steve Albini, kes mäletatavasti palgati lindistama „In Uterot“, millega Nirvana tahtis karjäärisuitsiidi teha. Kui muidu on Albinil ikka selline „surmaprodutsendi“ maine, siis Sunn O))) puhul võib küll öelda, et salvestatud on nende kuulajasõbralikem album, kuigi selline jutt on üsna tinglik.

10.05.2019 13.05.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto