Sisukord
Muusika
Postimees
22.02.2020
Linda Raunet ja Eesti Vabariik – 102 aastat ühiseid mälestusi Eesti Viljandi valmistub võõrustama presidendi pidu Süda läheb soojaks ja hingele pai – pannakse tähele Mida teha vabariigi aastapäeval? Majandus Põhjamaade pankade veri hakkas viimaks hüübima Välismaa «Ihne nelik» keeldus kriipsugi taandumast Kolmejalgsed vallandasid liiklusraevu (1) Liibüas evakueeriti sõja jalust mitu tuhat kaamelit Arvamus Juhtkiri: viinarindel muutustega Evelyn Kaldoja: valgustav lobiabsurd (1) Õlitööstuse eestkõneleja (1) Sipsik elab veel! Läti ema eksirännakud Esitus, mis tõi pisara silma Kertu Birgit Anton: kliimapööret ei tehta meie eest ära (10) Kultuur ELBERT TUGANOV 100 ⟩ Filmiarhitekt, kes ehitas Eesti animatsioonikiriku Loosiõnn innustas rahvariideid uurima Sport Eesti mehed vollemaailma absoluutses tipus Taavi Libe: kuidas tuua inimesed video­mängude abil spordi juurde? EAL nõuab Rally Estonia korraldamise eest meeletut summat Kriisk: presidendiamet oleks minu olümpia Soomlase ajastu start jahmatas isegi suuri optimiste Kliima Pehme talv paneb rannad uut tasakaalu otsima AK Tehnoloogiagigantide uue põlvkonna juhid Liiga hilja ja poolikult tehtud otsus Ukraina ekspert: «Ilma Venemaa otsese sekkumiseta oleks see sõda varsti läbi» Hasso Krull: maa, rahvas ja riik (8) VIDEO ⟩ Kunst sinu ümber. Dokumentaalne poeet Kristina Norman ELBERT TUGANOV 100 ⟩ Filmiarhitekt, kes ehitas Eesti animatsioonikiriku Kus poliitik ees, seal bandiidid taga Nädala plaat. Nagu seest külm juustuburger Nädala plaat. Ruttab aeglaselt keset üksildasi masse Kutse presidendi vastuvõtule Juurikas. Eesti tänab Arter Liis Velsker: mõtlesin, et paneks kogu raha selle alla, et lihtsalt ennast hävitada Käputäis Eesti «kurjategijaid» Siberi kolkas... Viirusest ohtlikum (1) Kaitsja, kes võib mõnikord osutuda tapjaks Ekstreem-Sipsiku seiklused Umbe hää süük!* Arter otsis võrumaist pidupäevamaitset Loosiõnn innustas rahvariideid uurima Kodune helisüsteem 10 000 euro eest. Eestis loodud Audese tippkõlarid valmivad kuulmise järgi (5) Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Muusika, mis mõjub seedimisele hästi

2 min lugemist
Sunn O))) album „Life Metal“ FOTO: plaat

Andy Warhol ütles kunagi, et kõik Coca-Colad on ühesugused ja kõik on head. John Peel ütles kunagi ansambli The Fall kohta, et nad on alati samad ja alati erinevad.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Gilles Deleuze’il on raamat pealkirjaga „Erinevus ja kordus“. Selles liinis saame jätkata ka USA drone-metal-duoga (Stephen O’Malley ja Greg Anderson) Sunn O))), kellel ilmus just uus plaat „Life Metal“ ja ühtlasi saabus ka teade, et nad esinevad oktoobris Tallinnas. Seda kontserti ma ootan, sest olen kuulnud nende live’idest palju head, aga ise pole näinud. Erik Morna kirjutas FBs, kuidas nende live on olnud tema elu parimaid, pärast seda seisnud ta lihtsalt tardununa lava ees ega pannud tähelegi, et muu rahvas oli juba minema läinud. Ka on Sunn O))) kontsertide kohta räägitud omamoodi hirmulugusid, kuidas sagedused on seal nii madalad, et on esinenud juhtumeid, kus inimestel on seal vastu tahtmist kaka püksi tulnud.

„Life Metali“ produtsendiks on alternatiivrokimaailma üks kurikuulsamaid produtsente Steve Albini, kes mäletatavasti palgati lindistama „In Uterot“, millega Nirvana tahtis karjäärisuitsiidi teha. Kui muidu on Albinil ikka selline „surmaprodutsendi“ maine, siis Sunn O))) puhul võib küll öelda, et salvestatud on nende kuulajasõbralikem album, kuigi selline jutt on üsna tinglik.

21.02.2020 22.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto