Sisukord
Poliitika
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv Andrus Karnau: kingitus Tallinkile Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

EKRE leidis IT-ministriks Kert Kingo

3 min lugemist
Väliskaubandus- ja IT-minister Kert Kingo  FOTO: Eero Vabamägi

E-valimiste suhtes skeptiline Kingo tahab teha hääletamist läbipaistvamaks.

Tellijale

EKRE mitu nädalat kestnud otsinguid ühepäevase ametiaja järel tagasi astunud väliskaubandus- ja IT-ministri Marti Kuusiku asemiku leidmiseks lõppesid eile, mil sai avalikuks, et kandidaat sellele kohale on Kert Kingo.

Tegelikult oli EKRE fraktsiooni kuuluvalt poliitikult nõusolek ministriks asuda saadud eelmise nädala lõpus. Koalitsioonis oli kokkulepe, et kandidaadi nime ei avalikustata enne, kui peaminister Jüri Ratas on Eestis tagasi ja saanud temaga vestelda.

Siiski tuli Kingo nimi – tahtlikult või kogemata – välja veidike liiga vara. Pisike detail, aga sellega võeti Rataselt võimalus vajadusel öelda, et Kingo talle ei sobi. Kui inimene ise on juba kinnitanud ministrikandidaadiks olemist, tekitaks järsku peaministri nõudmisel siiski valitsusest välja jäämine palju segadust ja piinlikkust. Eile õhtul teataski Ratas, et kiidab Kingo kandidatuuri heaks. 

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto