Kalev tuleb korvpallimeistriks. Aga kas mänguks läheb?

Nii veerand- kui ka poolfinaalis oli Tallinna Kalev/TLÜ võtmemängija Michael Buchanan (palliga). Mida suudab mürakas aga «suure» Kalevi vastu? 

FOTO: Eero Vabamägi

Neljapäeval algab Eesti korvpallimeistrivõistluste finaalseeria, esimest korda lähevad vastamisi samanimelised meeskonnad. Kaks Kalevit. «Suur» ja «väike» Kalev. Tiitlikaitsja ja suursoosik BC Kalev/Cramo ning klubi ajaloos esimese medali võitev Tallinna Kalev/TLÜ.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele

Kahjuks ei oota korvpallisõbrad finaalseeriat enam samamoodi nagu kümmekond aastat tagasi, kui Kalev/Cramo ja Tartu Rock pidasid nii ägedaid duelle, et iial ei teadnud, kumma poole seeria lõpuks kaldub. Tartlaste järkjärgulise äravajumise tõttu on Kalev/Cramo käesoleval kümnendil valitsenud peaaegu täielikult. Nüüd ei tule finaali eel paraku esitada mitte küsimust, kumb võidab, vaid kas mänguks läheb.

Rannula: kõik sõltub Kalev/Cramost

Martin Müürsepp ja tema hoolealused ei taha küsimuse niisugusest püstitamisest loomulikult kuuldagi. Ja õigesti teevad, nemad lähevad oma parimat andma. Postimees uuris play-off’is juba konkurentsist pudenenud meeskondade peatreenerite arvamust. Kõik loodavad, et «väike» Kalev suudab vastu hakata.

Tagasi üles