Sisukord
Sõbranna
Postimees
18.05.2019
Eesti EKRE troll tõmbas Le Peni lohku (28) Keskerakond saatis järelevalve komisjoni advokaadi (2) Nõiaring: eestlastel oma, venelastel oma Tallinn (29) Eesti narkokurjategija avameelses raamatus: selles äris õnneliku pensionini ei jõua (1) Victor Crone teeb Eesti nimel tormi Majandus Uber on surnud, elagu Bolt? Eesti merepiiri kaitseks napib jõudu (15) Välismaa Ekspert: Trump on tõstnud Hiinaga panused kõrgele Putin lahutab paremradikaale ka järgmises europarlamendis (2) Arvamus Ajakirjandus ja kirjandus. Juhan Peegel 100! Juhtkiri: kaks kõrtsi – kuld ja kard või eripruul Urmas Jaagant: ministrid ilma valitsuseta (36) Postimees 1911. aastal: kirjad Eesti põllumeestele Olev Remsu: tänutunne (1) EKRE troll tõmbas Le Peni lohku (28) Pöidlad pihku (4) Haruldane tervitus muinasajast IT ja grammike kaubandust (3) Laupäevaste ajalehtede tulevik on tume (1) Madis Raukas: innovatsioonimängus on pall ettevõtluse käes (3) Kultuur Aja auk. Päriselt. Juurikas: Eurovisioon pole Normetita enam see (1) Juurikas: viimane veerg Juurikas: korvpall vajab mõistmist Suurte müstik-elektroonikute moskvalannast pärija Kodu Lihtne juhis: kui teada paari tõde, saab terrassi ehitamisega hakkama igaüks AK Ajakirjandus ja kirjandus. Juhan Peegel 100! Olev Remsu: tänutunne (1) EKI keelekool: väärtus­tades põlist (3) Jelena Skulskaja: milleks sõita Dublinist Peterburi? (1) Madis Raukas: innovatsioonimängus on pall ettevõtluse käes (3) Tallinn 800: Täilinn Tallinn Lilian Härm: maalimine paneb unustama valu Arter Ivo Linna: õppige vedelema, see kosutab (12) Eurovisioon 2019: Elina-kloonid, klounid ja kaunismehed Neeme Raud: Evelin forever*! (2) Õbluke naine, kes aitab teid elu rängima mure korral VIDEO: Veinivann ja karjäärisafari ehk pöörased seiklused põhjarannikul Lastega Hispaanias: lastel on uued sõbrad, minul veel mitte Filmiarvustus "Hotell Mumbai": Nutt on meil kõigil üks Tervitusi Tel Avivist: maitse hummust ja falafele Kuidas alustada jooksutreeningutega? Targalt ja tähelepanelikult! Tsikli sõiduproov. Tõmbame sae käima: Husqvarna Svartpilen 701 (1) Superkiired välised kõvakettad.  Kuid palju kiirus maksab? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eurovisioon 2019: Elina-kloonid, klounid ja kaunismehed

7 min lugemist
Victor Crone suutis üksi täitsa terve lava, abiks vaid mõni sähviv välk. FOTO: JACK GUEZ/AFP

Milliseid pikantseid üllatusi näeb Eurovisiooni laval Tel Avivis? Võidu Iisraeli toonud Netta on vallandanud kaks trendi: freakshow ja plakatlikud sõnumid. Ja kuigi Eesti eelmisel aastal kaugeltki ei võitnud, sai üheks mõjuvõimsamaks trendiloojaks just meie võrratu Elina Nechayeva! Kas sel korral marsivad lavale ooperiartistid ja kanalaulust kantud suleliste ühendkoorid?

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Eurovisiooni mastaapi meelelahutussündmust siit maailmanurgast ei leia. Pidu ja palagani jätkub pilvepiirini. Artistid on oma riigi esindaja rollis valmis pükstest välja hüppama, arvukad fännid ajavad publiku keema ning kõik see kokku moodustab enneolematu energiamulli, mis kumab kaugele. Tuju parandava peona, mis pakub värvikaid artiste, meelelahutust ja muusikat, seda kõike vaadata tasukski. Mitte heliolümpiana, kus vaese artisti õlule on veeretatud võimatud ootused ja vastutus.

Midagi erakordselt südantliigutavat, väga eredat või lihtsalt veidrat ja erilist tõuseb aga selgelt ja võimsalt esile ning riisub tavaliselt nii rahva südamed kui ka proffide punktid. Arter noppis välja mõne seekordse trendi ja tegelase.

17.05.2019 20.05.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto