Sisukord
AK
Postimees
18.05.2019
Eesti EKRE troll tõmbas Le Peni lohku (28) Keskerakond saatis järelevalve komisjoni advokaadi (2) Nõiaring: eestlastel oma, venelastel oma Tallinn (29) Eesti narkokurjategija avameelses raamatus: selles äris õnneliku pensionini ei jõua (1) Victor Crone teeb Eesti nimel tormi Majandus Uber on surnud, elagu Bolt? Eesti merepiiri kaitseks napib jõudu (15) Välismaa Ekspert: Trump on tõstnud Hiinaga panused kõrgele Putin lahutab paremradikaale ka järgmises europarlamendis (2) Arvamus Ajakirjandus ja kirjandus. Juhan Peegel 100! Juhtkiri: kaks kõrtsi – kuld ja kard või eripruul Urmas Jaagant: ministrid ilma valitsuseta (36) Postimees 1911. aastal: kirjad Eesti põllumeestele Olev Remsu: tänutunne (1) EKRE troll tõmbas Le Peni lohku (28) Pöidlad pihku (4) Haruldane tervitus muinasajast IT ja grammike kaubandust (3) Laupäevaste ajalehtede tulevik on tume (1) Madis Raukas: innovatsioonimängus on pall ettevõtluse käes (3) Kultuur Aja auk. Päriselt. Juurikas: Eurovisioon pole Normetita enam see (1) Juurikas: viimane veerg Juurikas: korvpall vajab mõistmist Suurte müstik-elektroonikute moskvalannast pärija Kodu Lihtne juhis: kui teada paari tõde, saab terrassi ehitamisega hakkama igaüks AK Ajakirjandus ja kirjandus. Juhan Peegel 100! Olev Remsu: tänutunne (1) EKI keelekool: väärtus­tades põlist (3) Jelena Skulskaja: milleks sõita Dublinist Peterburi? (1) Madis Raukas: innovatsioonimängus on pall ettevõtluse käes (3) Tallinn 800: Täilinn Tallinn Lilian Härm: maalimine paneb unustama valu Arter Ivo Linna: õppige vedelema, see kosutab (12) Eurovisioon 2019: Elina-kloonid, klounid ja kaunismehed Neeme Raud: Evelin forever*! (2) Õbluke naine, kes aitab teid elu rängima mure korral VIDEO: Veinivann ja karjäärisafari ehk pöörased seiklused põhjarannikul Lastega Hispaanias: lastel on uued sõbrad, minul veel mitte Filmiarvustus "Hotell Mumbai": Nutt on meil kõigil üks Tervitusi Tel Avivist: maitse hummust ja falafele Kuidas alustada jooksutreeningutega? Targalt ja tähelepanelikult! Tsikli sõiduproov. Tõmbame sae käima: Husqvarna Svartpilen 701 (1) Superkiired välised kõvakettad.  Kuid palju kiirus maksab? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Madis Raukas: innovatsioonimängus on pall ettevõtluse käes

10 min lugemist
Madis Raukas FOTO: Erakogu

Kui Eesti ettevõtjatel ja juhtidel on auahnust tõusta majanduse järgmisele tasemele, siis tuleb, kasutades korvpallikeelt, teadus- ja arendusetegevuses minna niisama põrgatamiselt üle söötudele-visetele, muidu võivad punktid kesiseks jääda, kirjutab Osram Opto Semiconductorsi tehnoloogiaarendaja Madis Raukas.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

1957. aasta kevad Koreas. Kodusõja seiskamisest on möödunud peaaegu neli aastat. Järjest rohkem tegelevad Lõuna-Korea ettevõtted uudsete toodetega, mida tunnistab ka hiljuti välja lastud suurepärase valgendava hambapasta Lucky müügiedu ameeriklaste Colgate’i ees. Koo In-hwoi, kelle juhtida on Luckyt valmistav keemiafirma, jääb mõttesse, kui kuuleb ühte direktoritest kiitvat oma uut raadiokuulamisharrastust. „Me võiksime neid tootma hakata,“ ütleb ta seepeale. Järgmisel aastal alustab vast asutatud Gold Star esimese elektroonikaettevõttena Korea ajaloos lihtsate raadioaparaatide kokkupanemist, osaliselt kohapeal valmistatud komponentidest. Aastaks 2018 on Lucky-Goldstari (ehk LG, nagu seda nüüd tuntakse) käive umbes 55 miljardit dollarit, mis teenitakse enamjaolt kodumasinate ja tarbimiselektroonika müügist.

17.05.2019 20.05.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto