Sisukord
Juurikas
Postimees
18.05.2019
Eesti EKRE troll tõmbas Le Peni lohku (28) Keskerakond saatis järelevalve komisjoni advokaadi (2) Nõiaring: eestlastel oma, venelastel oma Tallinn (29) Eesti narkokurjategija avameelses raamatus: selles äris õnneliku pensionini ei jõua (1) Victor Crone teeb Eesti nimel tormi Majandus Uber on surnud, elagu Bolt? Eesti merepiiri kaitseks napib jõudu (15) Välismaa Ekspert: Trump on tõstnud Hiinaga panused kõrgele Putin lahutab paremradikaale ka järgmises europarlamendis (2) Arvamus Ajakirjandus ja kirjandus. Juhan Peegel 100! Juhtkiri: kaks kõrtsi – kuld ja kard või eripruul Urmas Jaagant: ministrid ilma valitsuseta (36) Postimees 1911. aastal: kirjad Eesti põllumeestele Olev Remsu: tänutunne (1) EKRE troll tõmbas Le Peni lohku (28) Pöidlad pihku (4) Haruldane tervitus muinasajast IT ja grammike kaubandust (3) Laupäevaste ajalehtede tulevik on tume (1) Madis Raukas: innovatsioonimängus on pall ettevõtluse käes (3) Kultuur Aja auk. Päriselt. Juurikas: Eurovisioon pole Normetita enam see (1) Juurikas: viimane veerg Juurikas: korvpall vajab mõistmist Suurte müstik-elektroonikute moskvalannast pärija Kodu Lihtne juhis: kui teada paari tõde, saab terrassi ehitamisega hakkama igaüks AK Ajakirjandus ja kirjandus. Juhan Peegel 100! Olev Remsu: tänutunne (1) EKI keelekool: väärtus­tades põlist (3) Jelena Skulskaja: milleks sõita Dublinist Peterburi? (1) Madis Raukas: innovatsioonimängus on pall ettevõtluse käes (3) Tallinn 800: Täilinn Tallinn Lilian Härm: maalimine paneb unustama valu Arter Ivo Linna: õppige vedelema, see kosutab (12) Eurovisioon 2019: Elina-kloonid, klounid ja kaunismehed Neeme Raud: Evelin forever*! (2) Õbluke naine, kes aitab teid elu rängima mure korral VIDEO: Veinivann ja karjäärisafari ehk pöörased seiklused põhjarannikul Lastega Hispaanias: lastel on uued sõbrad, minul veel mitte Filmiarvustus "Hotell Mumbai": Nutt on meil kõigil üks Tervitusi Tel Avivist: maitse hummust ja falafele Kuidas alustada jooksutreeningutega? Targalt ja tähelepanelikult! Tsikli sõiduproov. Tõmbame sae käima: Husqvarna Svartpilen 701 (1) Superkiired välised kõvakettad.  Kuid palju kiirus maksab? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Juurikas: korvpall vajab mõistmist

2 min lugemist
Kalev/Cramo vs Astana. Pildil nr23 Arnett Moultrie. FOTO: Tairo Lutter/Postimees/Scanpix

Sel nädalal toimus majas, kus elab BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonna keskmängija Arnett Moultrie, järjekordne rahvarohke korteriühistu koosolek.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Naabritele on pinnuks silmas härra Moultrie eraelu. Miskipärast riivab nende tundeid spordimehe komme palli patsutada. Kõlas muidki ebatolerantseid süüdistusi: talle meeldib palli patsutada, ta kammib ja sügab palli avalikus kohas, terve koridor on palli karvu täis, pall häälitseb öösiti ja häirib unerahu. Teadjamad kinnitasid, et härra Moultrie pidavat koos palliga ühes voodis magama, miskipärast tekitas see elanikes meelepaha. Pallil on komme postkastide juures üles-alla hüpelda – see hirmutavat lapsi ja häirivat eakamaid majaelanikke, kellel hakkab hüplevat ja veerevat palli vaadates pea ringi käima. Kurdeti et pall ilastab üldkasutatavaid ruume, kuhu on seetõttu vastik minna.

Rahva meelehärmi võib mingil määral mõista, kuid anname siinkohal sõna ka teisele poolele.

17.05.2019 20.05.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto