Sisukord
Muusika
Postimees
26.02.2020
Parkimisfirmad koondusid ühe mütsi alla (1) Eesti EKRE apteegireformi tühistamise eelnõu kukkus läbi (7) «Ma elan siin. Koos emaga, juba 15 aastat» (22) Anneli Ammase hea ajakirjanduse preemia läks Võrumaale (1) Terviseamet: Põhja-Itaaliast saabujad püsigu kodus Majandus Börsidele jõudis viirus alles nüüd Välismaa Kreeka saatis migrandilaagrite ehitamiseks saartele märulipolitsei Kirjastaja vangistamine räsib Hiina ja Rootsi suhteid Merili Arjakas: kolmandad valimised ei too Iisraelis lahendust Arvamus Juhtkiri: karmavõlg Narvale (19) Erik Aru: kas faktidel on lootust? (2) Jüri Liiv: Vargamäe mürgine pärand (18) Jaak Prozes: kas Putin tuleb või ei tule, selles on küsimus (1) Eve Järve: keda kaitsevad reklaamiseaduse piirangud? Andreas Kaju: tío Bernie Meie Eesti Aimar Altosaar: Narva 2040 Aimar Altosaar: barokklinnast tööstuskeskuseks ja edasi (2) Lauri Vahtre: Narva vanalinn – teeme ära! (4) Kultuur Kuidas nautida õhtust juureravi (1) Kaalutus armastuse ja sõpruse vahel (1) Kõrvalt tulija triumf Sport Austraalias sündinud surfar tahab Eesti lipu all olümpiavõitjaks tulla (1) Saaremaa võrkpalliklubi unistab kahest kodumängust Autospordiliit annab avalikkusele valeinfot Tartu Miss Valentine toob võimlejaid kokku igast ilma otsast Lemmit Kaplinski viib volinikud jooksuringile Lubatud tähetorni lipuväljak lükkub aina kaugemasse tulevikku Tuigo kalmistule viivale kehvale teele paistab lootusekiir Alatskivi õunaaias algas uue kaupluse ehitus Tartu Uus Teater korgib lahti elu vastusteta küsimused Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Ja taevas sai

2 min lugemist
  • Mart Soo, Scott L.Miller ja Liis Viira kõlavad uuel plaadil eriliselt.
  • Janar Ala annab plaadile viis punkti viiest.
Teletorni Jazz/Mart Soo & Kulgejad FOTO: Kultuurikava.ee

Janar Ala kirjutab muusikalise kollektiivi Three Free Radicals x Liis Viira uuest plaadist „Atlas Of The Heavens“ ja annab lausa maksimum puntktid. Miks see teda kõnetas, saab lugeda arvustusest. 

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Suvi. Millegipärast olen ma seda plaati sattunud kuulama päikeselistel ja soojadel päevadel. Verandal. Verandauksed lahti. Selline pastoraalne idüll vaatega põllule. Vahel küll satub uksest sisse mõni putukas. Mingis mõttes tahaks ju küll eraldada muusikat olmetaustast, aga paraku pole see alati võimalik. Alati ei taha ka. Mul on tunne, et olmetausta sissearvestamist muusika retseptsiooni võib pidada mingis mõttes ka võhiklikkuse märgiks.

Pehme. „Atlas of Heavens“ on Three Free Radicalsi kolmas plaat ja kindlasti nende kuulajasõbralikem plaat. Nende kaks eelmist olid sellised rohkem otse näkku ja teravama ja äkilisema kõlaga vabaimprovisatsiooni/noise’i plaadid, sellised, mis ütlesid kuulajale, et me oleme siin ja teie asi on siis kas võtta või jätta. „Atlas of Heavens“ läheneb asjadele märksa vaoshoitumalt ja pehmemalt. Ta justkui annab suuremeelse võimaluse enda juurest lahkuda ja midagi muud teha, ent tõepoolest on selline tunne vaid näiline. Tegelikult ei lase ta sind kuhugi, liigendab vaikust ja uitab niisama siiski kindla täpsusega ja hoiab pinget järjekindlalt üleval.

25.02.2020 26.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto