Sisukord
Sõbranna
Postimees
01.06.2019
Eesti Sotsiaalminister Tanel Kiik: keegi ei saa lubada, millal teadus saab protsendi SKTst (28) Setode asemele tulevad uued kasakad Omniva ekstöötaja: IT-arendusse kulus asjatult 600 postiljoni palk (9) Majandus Marile koitis hirmutav tõde Tallinna börsi kohta Väikese riskiga investeeringut on keeruline leida Mereriigi lapsed võõrduvad merest Välismaa Põhja-Korea liider lasi äpardunud tippkohtumise arhitekti hukata (4) KOHALIK VAADE. Liberaalide edu paiskas Ungaris poliitilise kaardipaki segi (4) Süürias kardetakse Kristuse keele kadumist Arvamus Heili Sibrits: põletav prügi (3) Juhtkiri: majandus üllatas (4) Naine, kes tõi sotsidele kastanid tulest välja (17) Ratase peks on kindel (78) Saagu Nolan! (5) Ninanips uskmatutele Kultuur Häving ja uuestisünd Jeff ja Tim Nädala plaat: viharavi ilgete poliitroppuste vastu Bonn: džässi­rütmides Beethoveni juubelile vastu Lühike õpetus, kuidas perega Lätis viina järel käia (1) Sport PM Portugalis. Kris Meeke – parim kolme tiitlinõudleja järel Kodu Vabakujuline hekk kääre ei nõua AK Häving ja uuestisünd Piret Kriivan: Eesti lugu on rahvuse lugu Aleksandr Ljubimov: hirm on parim motivaator – nii meil kui ka teil (12) Tallinn 800: miks on Tallinna arheoloogias nii vähe jälgi lastest? Arter Mirjam Nutov: kui riik tahab ääremaalt välja kolida, siis tuleb seda teha intelligentselt (11) Säärejooksukonkursse on siinmail alati peetud Ilona Leib: kunst puudutab ka mitte meeldides Särgist sõbani, pottmütsist põlleni – ja kõik oma kätega! Eestist pärit saladetektiivist sai ühtäkki kirjanik 2500 fantastilist kilomeetrit. Jaagup Kreem täitis oma ammuse unistuse Psühholoogi juurde jooksevad kõik... Õietolmuallergia niidab jalad alt, nii et pea lõhki Sõiduproov. Volkswagen Polo GTi: küpsete maneeridega kähkusõitja Loodusmuuseum liidab ühte kivid ja liitreaalsuse 10 hullu ideed ERKI moeshow’lt – kas julged proovida? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Psühholoogi juurde jooksevad kõik...

3 min lugemist
Lemmikloomade salajane elu 2 FOTO: outnow.ch

Täiskasvanud vaatavad laste filme oma silmade kaudu ja siis kujutavad ette, mida lapsed arvavad. Noo… see päris nii ei ole. Lapsed mõtlevad teistmoodi. Ja väga palju sõltub sellest, mis vanusegrupist laps on.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Mina vaatasin filmi koos oma kuueaastase õe Õnnega, kes ei käi veel koolis. Ma ütleks, et see ongi rohkem väikeste laste film, umbes neli kuni kümme. Aga see on nunnu. Ja kui aus olla – mul oli ka päris lahe!

Kihvt oli kuulata, kuidas pisikesed lapsed saalis kõva häälega naeravad. Ma ise naersin rohkem enda sees, viisakuse piirides.

Minu arust on hea lastefilm selline, kus on väga palju naljakaid asju, aga seal peab olema ka kurbi kohti, sest ainult nali kogu aeg tüütaks lõpuks ära. Ja kindlasti peaks heas filmis olema midagi ootamatut. Kui sa oled juba päris palju multasid näinud, oskad asju ette näha ja on ikka päris jama, kui just see juhtubki, mida sa ette aimad.

31.05.2019 03.06.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto