Sisukord
Investeerimine
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv Andrus Karnau: kingitus Tallinkile Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Marile koitis hirmutav tõde Tallinna börsi kohta

3 min lugemist
Investor Mari FOTO: .

Viimast kuud sõnades kokku võtta on üllatavalt raske, kuigi eesti keel on ju rikas. Asi on selles, et midagi ei läinud otseselt halvasti, aga midagi ei läinud isegi kaudselt hästi.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Suurim murelaps, aga samas ka võimalus on Eesti panganduse turuliider Swedbank. Ostsin seda languse pealt, aga aktsia on pärast juhatuse vahetust veelgi sügavamasse auku kukkunud. Näiteks seda lugu kirjutades on aktsia hind 135 Rootsi krooni, samas kui mina ostsin 171 krooni pealt.

Aga see pole veel kõik. Minu kahjumit süvendab Rootsi krooni kursi rekordiline langus. Nimelt on kroon kümne aasta kõige madalamal tasemel. Nii kasvab minu kahjum Swedbankiga, samal ajal tegi pank ise esimeses kvartalis väga tugeva tulemuse.

Aga selles probleemis näen ma hoopis võimalust ning kaalun juba teist kuud hoopis Swedbanki juurde osta. Sest kokkuvõttes on aktsia odav (hinnasiht on endiselt pigem 200 krooni), aga veelgi odavamaks teeb ostmise krooni kursivahe euroga.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto