E, 20.03.2023

Hiiglaslikest kindlustusmaksetest nördinud taksojuhid pöördusid riigi poole

Kaspar Koort
, reporter
Hiiglaslikest kindlustusmaksetest nördinud taksojuhid pöördusid riigi poole
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 2
Taksojuhid Erik Rosen- thal (vasakul) ja Aivar Nisu saatsid kahele ministeeriumile ja õiguskantslerile märgukirja, milles juhitakse tähelepanu taksode kindlustamise ebamõistlikult kõrgele hinnale. 
Kristjan Teedema
Taksojuhid Erik Rosen- thal (vasakul) ja Aivar Nisu saatsid kahele ministeeriumile ja õiguskantslerile märgukirja, milles juhitakse tähelepanu taksode kindlustamise ebamõistlikult kõrgele hinnale. Kristjan Teedema Foto: Kristjan Teedema

Mullu sügisel kirjutasime, kuidas taksojuhte pahandasid nende arvates ebaõiglaselt suured liikluskindlustuse maksed ning süüdistasid kindlustusseltse kartellikokkuleppes. Vahepealsetel kuudel pole taksojuhtide jaoks positiivset arengut toimunud ja nii otsustati pöörduda märgukirjaga otse majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi, rahandusministeeriumi ja õiguskantsleri poole.

Kolmeleheküljelise märgukirja koostanud taksojuhtide liidu Tartu esindajad Aivar Nisu ja Erik Rosenthal märkisid, et teatud liikumist on küll olnud, kuid seda selles mõttes, et osa kindlustusseltse ei soovi taksojuhtidele enam kaskokindlustust pakkuda.

Igaüks rooli

Märksõnad
Tagasi üles