Sisukord
Kodustiil
Tänane leht
08.06.2019
Eesti Pooliku kooseluseaduse eest hüvitist nõudnud geipaar jääb rahata (9) Setode lahkumine: kõigepealt lapsed, siis vanemad (2) Solman saab osakonna ja hakkab sündimust kasvatama (4) Majandus Börsifirmadel kehvavõitu ajad Intress jääb veel kauaks madalaks Tüli riigiga ajas Hiiumaa väikesadama plaani uppi (2) Välismaa Eesti pääses mittealalise liikmena ÜRO Julgeolekunõukogusse «Turvalised valimised» Kasahstanis Põuases Tšaadis on iga veetilk ellujäämiseks väärtuslik (3) Arvamus Juhtkiri: uhkusega näpud mulda Martin Kutti: leppeta Brexiti ohtlik illusioon (7) Sutteri peas põleb mitu mütsi (8) Lahingupaari lagunemine (2) Taltunud taat-feminist Ainulaadne talent Luua 500 ehk salanägu vaatab aknast välja (1) Disani uus elutuba Viis parimat sel aastal ilmunud albumit suvisteks autosõitudeks Kurb lugu, millel on õnnelik lõpp Nädala plaat. Kaunishingest sirgub pirtsakas parempoolne Kultuur Luua 500 ehk salanägu vaatab aknast välja (1) Disani uus elutuba Viis parimat sel aastal ilmunud albumit suvisteks autosõitudeks Kurb lugu, millel on õnnelik lõpp Nädala plaat. Kaunishingest sirgub pirtsakas parempoolne Sport «Reimi rünnaku» esmaesitlus jõuab vaatajateni Olümpianormi täitnud Johannes Erm: polnud kerge, aga teadsin, mida sihin Marc Gasoli resultatiivsus – Toronto Raptorsi salarelv Kodu Praktiline terrass toob aia tuppa AK Teadlane, kes uurib potipõllundust kui maailmapäästvat tegevust (2) Tallinn 800: kurja eest varjule ehk mida räägivad lukud lukustatust? Oliver Laas: defineerimine ja veenmine (1) Peeter Langovitsi tagasivaade: hingelt noor maestro Eri Klas juubeldas Juku-Kalle Raid: Mart Nutile ja meile kõigile kaasa Luua 500 ehk salanägu vaatab aknast välja (1) Disani uus elutuba Viis parimat sel aastal ilmunud albumit suvisteks autosõitudeks Kurb lugu, millel on õnnelik lõpp Nädala plaat. Kaunishingest sirgub pirtsakas parempoolne Arter Tallinki juhatuse liige Kadri Land: Tallinna-Helsingi tunnelit ei tule! (30) Tänane juubilar: Postimehe Arter sündis kirglikus kultuurisõjas 1000 numbrit hiljem - Arteri esimese kaaneloo kangelane Steve Jürvetson: Maine, ka riigi maine hoidmisega tuleb pidevalt tööd teha (1) Kuninglik ahelsuitsetaja - Taani kuninganna Margrethe II (2) Filmiarvustus: lossis juhtub lõpuks alati midagi Mis toimub kodukohviku köögipoolel? Ma ei tea, kas sa ikka tahad seda teada... VIDEO: Kümme minutit kargamist ja 14 kilo kadunud Sõiduproov. 6 asja, mida me juba teame uuest Subaru Foresterist Tehnoloogiamaailmade sõda. Kuhu viib Huawei boikottimine ja kuidas see meid mõjutab? (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Praktiline terrass toob aia tuppa

4 min lugemist
Marii Karu sisustatud terrassil on olemas kõik täiusliku suvepäeva veetmiseks vajalik. FOTO: Erakogu

Suur suvi on käes. Selleks, et aias maksimaalselt aega veeta, tuleb terrassist kujundada suvine kodulaiendus.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Sisekujundusfirma SikaSaka kujundaja Siret Ilja annab nõu, et terrassi kujundades ja sisustades tuleb algul enda jaoks läbi mõelda, milline on terrassi peamine funktsioon. Ilja lisab, et võimalusi on mitmeid. «Saab sellest pigem söögitoa pikendus, kus on aukohal suur laud mitme tooliga ning kus saab nautida maitsvaid roogasid ja seltskonda? Või on oluline hoopis mõnus nurgadiivan väikese kohvilauaga? Kellel on võimalust ja ruumi, saab muidugi luua mõlemad,» pakub ta.

Materjali valimine

Kui põhifunktsioon on paigas, tuleb mõelda, milliseid materjale kasutada. «Hetkel on moes metallkarkassil mööbel, mis näeb ülimalt efektne välja ja võrreldes puidu või rotangiga kestab kauem,» soovitab sisekujundaja. «Stiililt sobib see ennekõike modernsemate eksterjööridega, kuid miks mitte kasutada seda ka mujal,» julgustab ta eksperimenteerima.

Parema sobivuse huvides saab diivani- ja toolipatjade mustreid varieerides luua ka ühest ja samast mööblikomplektist erinevaid stiile.

Kui metall ei kõneta, siis ajatu valik on mõistagi puit, mis naturaalsusega sobib igale poole.

07.06.2019 10.06.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto