K, 5.10.2022

Festivali korraldaja ei pea meedikute purjutamist oluliseks

Ege Tamm
, reporter
Festivali korraldaja ei pea meedikute purjutamist oluliseks
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
I Land Soundi festivali peeti Saaremaal mere ääres ja mõnigi külastaja võttis pidutsemist eriti tõsiselt. FESTIVALI PROMOFOTO
I Land Soundi festivali peeti Saaremaal mere ääres ja mõnigi külastaja võttis pidutsemist eriti tõsiselt. FESTIVALI PROMOFOTO Foto: Indrek Kasesalu / Piidivabrik

Laupäeva öösel kell 3.06 sai häirekeskus kõne Saaremaal toimuva muusikafestivali I Land Soundi turvajuhilt, kes palus abi, et üritusele uus brigaad meedikuid leida. Turvajuht ütles häirekeskusele, et oli sunnitud üritusele palgatud neli meedikut töölt eemaldama, sest nood olevat end purju joonud.

Nagu paljud teisedki, luges festivalikülastaja Kamilla Lepik laupäeval juhtunu kohta hiljem ajakirjandusest.

«Me olime seal viiekesi ja arutasime omavahel, et ei olegi festivali jooksul ühtegi meditsiinitöötajat näinud, nagu näiteks Viljandi folgil tavaliselt on – seal nad liiguvad ringi,» rääkis Lepik.

Tema hinnangul oli festivali ala võrdlemisi suur ja vähe valgustatud.

«Mõni abivajaja oleks võinud päris pikaks ajaks kuskile puude-põõsaste vahele jääda, enne kui keegi teda üldse märganud oleks. Sellepärast me imestasimegi, et ühtki meditsiinitöötajat silma ei hakanud, sest muidu on neid festivalil alati näha,» rääkis Lepik.

Märksõnad
Tagasi üles