Sisukord
Eesti
Postimees
22.02.2020
Isamaa Huawei-ohu koosolekul osales Huawei lobist (4) Eesti Linda Raunet ja Eesti Vabariik – 102 aastat ühiseid mälestusi Viljandi valmistub võõrustama presidendi pidu Süda läheb soojaks ja hingele pai – pannakse tähele Mida teha vabariigi aastapäeval? Majandus Põhjamaade pankade veri hakkas viimaks hüübima Välismaa «Ihne nelik» keeldus kriipsugi taandumast Kolmejalgsed vallandasid liiklusraevu Liibüas evakueeriti sõja jalust mitu tuhat kaamelit Arvamus Juhtkiri: viinarindel muutustega Evelyn Kaldoja: valgustav lobiabsurd (1) Õlitööstuse eestkõneleja Sipsik elab veel! Läti ema eksirännakud Esitus, mis tõi pisara silma Kertu Birgit Anton: kliimapööret ei tehta meie eest ära (10) Kultuur ELBERT TUGANOV 100 ⟩ Filmiarhitekt, kes ehitas Eesti animatsioonikiriku Loosiõnn innustas rahvariideid uurima Sport Eesti mehed vollemaailma absoluutses tipus Taavi Libe: kuidas tuua inimesed video­mängude abil spordi juurde? EAL nõuab Rally Estonia korraldamise eest meeletut summat Kriisk: presidendiamet oleks minu olümpia Soomlase ajastu start jahmatas isegi suuri optimiste Kliima Pehme talv paneb rannad uut tasakaalu otsima AK Tehnoloogiagigantide uue põlvkonna juhid Liiga hilja ja poolikult tehtud otsus Ukraina ekspert: «Ilma Venemaa otsese sekkumiseta oleks see sõda varsti läbi» Hasso Krull: maa, rahvas ja riik (5) VIDEO ⟩ Kunst sinu ümber. Dokumentaalne poeet Kristina Norman ELBERT TUGANOV 100 ⟩ Filmiarhitekt, kes ehitas Eesti animatsioonikiriku Kus poliitik ees, seal bandiidid taga Nädala plaat. Nagu seest külm juustuburger Nädala plaat. Ruttab aeglaselt keset üksildasi masse Kutse presidendi vastuvõtule Juurikas. Eesti tänab Arter Liis Velsker: mõtlesin, et paneks kogu raha selle alla, et lihtsalt ennast hävitada Käputäis Eesti «kurjategijaid» Siberi kolkas... Viirusest ohtlikum (1) Kaitsja, kes võib mõnikord osutuda tapjaks Umbe hää süük!* Arter otsis võrumaist pidupäevamaitset Loosiõnn innustas rahvariideid uurima Kodune helisüsteem 10 000 euro eest. Eestis loodud Audese tippkõlarid valmivad kuulmise järgi (5) Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Sotsiaalminister Tanel Kiik: inimesi suunatakse hooldekodudesse liiga kergekäeliselt

5 min lugemist
Sotsiaalminister Tanel Kiik. FOTO: Mihkel Maripuu

Sotsiaalminister Tanel Kiik (Keskerakond) ütleb, et poliitiline tahe erakorraliseks pensionitõusuks on olemas, aga ühtegi vekslit ta enne eelarvearutelusid välja anda ei saa.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Kiik rääkis, et eakad peaksid senisest enam saama koduteenuseid. See kavatsus on kirjas ka pikaajalise hoolduse reformis, mida minister valitsusele juunis tutvustas.

Kui viimati (1. juunil) teilt EKRE retoorika kohta küsisin, ütlesite, et järk-järgult on nad oma väljaütlemistes vastutustundlikumaks muutunud. Kuidas täna sellele küsimusele vastate?

Paraku kuuleb jätkuvalt küllalt palju väljaütlemisi, mida ma õigeks ei pea ja mille eesmärk on teenida avalikkuse tähelepanu ühiskonna eri gruppide vastandamisega, ja nagu uuringutulemused näitavad, toimub see ka koalitsioonikaaslaste toetuse arvelt.

EKRE reljeefsete väljaütlemiste kõrval võib öelda, et Keskerakond pole millegagi silma paistnud.

Eks see ole elu paradoks, et sisuliste tegevustega on raskem tähelepanu pälvida kui lööklausetega. Keskerakonna ministrid on tegelenud sisulise tööga. Meie valdkonnad on väga vastutusrikkad. Sotsiaalvaldkonnas oleme saja päeva sees tegelenud pikaajalise hoolduse reformiga, erakorralise pensionitõusu analüüsiga, digiregistratuuri käivitamisega ja näiteks patsiendikindlustuse seaduseelnõuga.

21.02.2020 22.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto