Sisukord
Uudised
Postimees
06.07.2020
Estoonlased lahkavad Aivar Mäed tabanud süüdistuste tagamaid (3) Eesti Eesti lühiuudised Riigikogu koguneb arutama töölubade pikendamist Martin Helme lubab uut tooni Riigikülasse tulekivi tooma Majandus Majanduse olukord on halb, aga tulevik pakub lootust Majanduse lühiuudised Välismaa Uued viiruskolded sunnivad tuhanded inimesed koduseinte vahele Välismaa lühiuudised PÕHJALA VAADE ⟩ Noori rõhub stress ja ühiskondlik surve Doonau delta traditsiooniline eluviis taandub mootorimüra ees Arvamus Peatoimetaja Mart Raudsaar: ajakirjandus ei ole kohus (1) Juhtkiri: EKRE ujub jõuliselt vastuvoolu (2) Juku-Kalle Raid: dalai-laama juubelil on paras meenutada, et ükski autoritaarne suurriik ei ole lihtsalt niisama altruistlik Raimond Kaljulaid: kuidas toetada maaomavalitsusi? 5. juuli 1940: valimisetendus algab Kultuur Kapitalist astub kirikusse ja küsib: «Palju maksab?» Elab veel funk Kultuuri lühiuudised Kas on kerge olla noor?* Sport Tänak meelitas Viru rallile oodatust rohkem pealtvaatajaid Spordi lühiuudised Karistused rikkusid Hamiltoni nädalavahetuse Flora võidutses, Trans kurvastas, Paide rõõmustas Tartu Piret Bristol: muutuste arhitektid Ott Kiens: roheline orav Tartu linnapildis Parkide elurikkuse projekt ei taotlegi harjumuspärast ilu Autovabaduse puiestee avanes rõõmsalt ja rahvarohkelt Tartu lühiuudised Koroonaepideemiajärgne aeg hoiab kliinikumi töötajad valvel (3) Värvika ajalooga Kavastu jõeparv sai uue kuue Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kajar Lember ei looda kahe aasta pärast kohtu alt pääseda

3 min lugemist
Eelistungil osales 12 advokaati, kelle mahutamiseks tuli kohtusaali panna lisalauad. FOTO: Kristjan Teedema

Tartu endisele abilinnapeale Kajar Lemberile kuriteokahtlustuse esitamisest ja tema kinnipidamisest möödus tänavu maikuus kolm aastat.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Üleeile jõudis viimaks Lemberi ja teda puudutavate eraisikute ning äriühingute süüasi kohtu ette ning see on alles väga pika protsessi algus.

Eelistung, mil tavaliselt tehakse vajalikud taotlused ning lepitakse kokku istungite ajakava, kestis esmaspäeval pausidega pea viis tundi. Selle aja jooksul sai paika, et kogu tõendite läbivaatamine ja kohtulikud vaidlused kestavad 77 päeva ning istungid venivad vähemalt 2021. aasta oktoobrini.

04.07.2020 06.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto