Sisukord
Nädala näod
Postimees
17.08.2019
Eesti Siseminister Mart Helmele ei paista midagi peale taganemise (38) Siseministeeriumi asekantsler vassis kärpekoosoleku protokolli kohta (53) Roheliste juhi majaehitus kidub aastaid Ainult rinnapiimaga toidetakse aina vähem Majandus Teise pensionisamba tasu langeb hooga (3) Lätlased suruvad Eestis paadihindu alla Välismaa Dmitri Gluhhovski: Venemaal on kadunud usk paremasse tulevikku (2) Elujõulised reservohvitserid rõhutasid liitlassuhete tähtsust Hongkongi meeleavaldajad seisavad silmitsi Hiina vägedega Arvamus Juhtkiri: tasase mere kapten (9) Margus Haav: mulgi monoloog Peale jääb Elmar Vaher, sest tema sõna usutakse (16) Tuli takus (5) Enesekindel lammutaja Proša pääsemine Sport Balta sihib MM-normi, Kanter hirmutab Kupperit ja Kirt põrutab Kadriorust Birminghami Jaanus Kriiski kolumn: kes kontrollib dopingukontrollijat? (4) Noorte moehitid, mida ükski viisakas kontoriinimene ei kannaks (2) Arter Eesti tüdruk lööb Pariisis laineid elukutselise muusana: olulised töösuhted sõlmitakse baaris (2) Afganistani tragöödiast sündis hüpe Eesti meditsiinis Justin Petrone: Kõik välismaalased tuleb kokku koguda ja koonduslaagrisse saata (40) Kohutav koht! Kurikuulsaim vangla üle maailma (1) Kui ohtlik on eestlaste Antarktika-reis? (3) Plastikuvaba elu ei ole pelgalt maailmapäästjate kaagutamine Hullud mehed panevad oma autod proovile Mobiiltelefon, mis kaalub 900g ja maksab 4000 dollarit? Aga palun! Noorte moehitid, mida ükski viisakas kontoriinimene ei kannaks (2) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Peale jääb Elmar Vaher, sest tema sõna usutakse

3 min lugemist
Elmar Vaher FOTO: Andrus Peegel

Politseijuhi Elmar Vaheri ja ministrite Mart ja Martin Helme vahel lahvatanud tüli toob ilmekalt esile, kui väärtuslik valuuta on praegusel muutlikul ajal usaldusväärse inimese või institutsiooni maine.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

See on õppetund eelkõige konservatiivsele erakonnale (EKRE), aga ka kõigile teistele, kes soovivad olla ühiskonnas mõjukad. Ainuüksi koht ametiredelil ei maksa mitte midagi, kui su maine ja usaldusväärsus on kriitiliselt kehv. Hea juhi, õigemini liidri tunnus on, et tema sõna maksab ka siis, kui tal kohta ametiredelil parasjagu polegi.

Selles on kommunikatsioonieksperdil Raul Rebasel õigus, et võid ju püsida iga nädal mõne vastuolulise teema toel tähelepanu keskmes, aga see kõik osutub üksnes peenrahaks sel päeval, kui su jutul peab olema kulla kaal. Päeval, mil sa pead otsustavat lahingut.

Vaherit võib liialdamata pidada kõige paremini oma mainet kujundada oskavaks tippametnikuks Eestis. Tema selja taga seisab tugev PR-meeskond: isiklik kommunikatsiooninõunik, lisaks 15 inimest kommunikatsioonibüroos. See armee on võitnud juba mitu lahingut.

16.08.2019 19.08.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto